Wpis z mikrobloga

@Ipsy: Kiep to Twój stary ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś musiał gówniarzowi dać klapsa w potylice, jak sądzisz inaczej to masz problem z łbem.
  • Odpowiedz
ktoś musiał gówniarzowi dać klapsa w potylice


@Kay-o: Oj tak, przyzwalaj na łamanie prawa przez policję, przecież nie mogą z tego wyniknąć żadne negatywne konsekwencje XD
  • Odpowiedz
@Mandarex: A gdzie ja napisałem że nie powinien ponieść konsekwencji? XD Juz widze jak zylka na czole Ci pulsuje napisalem ze KTOS MUSIAL DAC GOWNIARZOWI KLAPSA W POTYLICE zeby sie nauczyl, the billu
  • Odpowiedz
@Mandarex: Peklować to możesz ogórki u matki w piwnicy przegrywie, po profilu widać ze z domu wychodzisz tylko jak ojciec mocniej krzyknie żeby #!$%@? nie obskoczyć xD Każdy post z policjantem komentujesz, ale na mieście pewnie "Dzień dobry Panie władzo, oblodzić?" XD
  • Odpowiedz
Pan Policjant z rigczem.


@wszystkozajete12: o ile korci mnie pochwalać każde traktowanie tych patusów jak robactwo, to jednak żaden "Pan Policjant" a najemny gangus, który nawet koło standardu funkcjonariusza państwowego nie stał. Wdawanie się w kogutowanie i wyzywki z gimbusem wystarcza za komentarz samo w sobie
  • Odpowiedz