Wpis z mikrobloga

Dzięki czujnemu oku internautów i fali konstruktywnej krytyki obrazek Ani został w końcu dokończony na co zabrakło sił wcześniej. Faktycznie może wybrałem nie to zdjęcie, coś też nie siedziało. Moja wina nie ma gadania, choć jestem zdania że nie ma malowania lepszych obrazków jak czasami się czegoś nie spieprzy. Mam nadzieję, że teraz jest lepiej zwłaszcza dla wszystkich hejterów znawców i krytyków sztuki oraz estetyki na szarych ulicach a kończąc na krytykach filmowych wypróżniających się na temat zasadności upamiętniania Anny jako aktorki. Wam wszystkim życzę miłego dnia i dużo luzu. ~Tuse.
#art #gdansk #streetart #graffiti #portret
vocal - Dzięki czujnemu oku internautów i fali konstruktywnej krytyki obrazek Ani zos...

źródło: comment_162073063236FVhNVRx6q98TxBLyVf8j.jpg

Pobierz
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Kurde spoko babka była to artysta ją namalował. Trochę mu nie wyszło i jak mu więcej osób zwróciło uwagę to poprawił i mimo, że nie jest idealnie to na pewno jest lepiej niż było.
Kisne srogo z tych co doczepiają do tego jakies ideologie i pomysły kogo lepszego mógłby namalować albo w jaki inny sposób mógłby to zrobić.
Jebnijcie się w łeb.
@vocal moja opinia jako zawodowego artysty - anatomiczne zes to Panie #!$%@?ł. Lewe oko wyleciało na orbitę Marsa, nos pomijam milczeniem, a usta wieńczy finisz. Tak jak cienie wymuskane tak kompozycyjnie oraz technicznie bez sensu ratowane do końca. ¯_(ツ)_/¯

Ps. Aaa i linia szczęki zaznaczona tak, że wyszła jakby miała 40kg za duzo