Wpis z mikrobloga

@theromanpolan: Widzę, że całkiem sporo się udzielasz w temacie krypto, pewnie masz trochę wiedzy. Co polecisz mi jako inwestorowi, który nie zarabia dużo i jest w krypto nie więcej niż rok. Jak dywersyfikować portfel i na co zwracać uwagę?
@theromanpolan: A to nie wiedziałem, że on nagania na kupowanie bitcoina. No ale różnie to bywa, czasem bitkojny wzrosną i ludzie na tym pieniążki zarabiają. Co by nie mówić, osoby będące w projekcie wiele lat temu na pewno sporo się wzbogaciły.
@sxldsxxl: Jedni potrafią znaleźć okazje krok za krokiem, Ethereum , Chainlink ect , a inni się szczyca że kiedyś kupili bitkojna i nic więcej nie potrafią

jakbyś nakupował linków poniżej $1 w 2018 to też byś się sporo wzbogacił i to o wiele szybciej niż ci trzymający bitkojna od 2016 , z 10 000 już byś miał około 500 000 , ale nie każdy rozumie procenty , a szczególnie bitkojnowcy
@theromanpolan: Dla mnie bardzo zagwatwane środowisko, bo wszystkie projekty pragną coś robić. Jednak ostatecznie cena będzie zależała od adaptacji i chęci społeczności. Jest nawet taki projekt theta, który pragnie zastąpić twitcha i youtube systemem blockchain. Jest to dosyć absurdalne. A mimo wszystko w pewnym momencie nagle jego cena wzrosła.

Ciężko doszukiwać się logiki w kryptowalutach.
Dla mnie bardzo zagwatwane środowisko, bo wszystkie projekty pragną coś robić.


@sxldsxxl: Podczas DOT com też wszyscy chciel coś robić , jedni otwierali internetowy sklep spożywczy , inni Jak Brock zrobili telewizję internetową aby #!$%@?ć ludzi na pół Miliarda , żeby starczyło na koks i gejowskie praty z karłami , a 20 lat póżniej opalił krypto o nazwie Tether i EOS ( ͡º ͜ʖ͡º)

20 lat
@theromanpolan: Ja wiem tylko, że cyfrowe pieniądze to tak naprawdę początek drogi. Kto wie jak rynek będzie wyglądał za 30 lat, jesli nikt nawet nie potrafi oszacować przyszłego roku? Do tej pory najpewniejsze były metale szlachetne, bo faktycznie odzwierciedlały pewne zapotrzebowanie na rynku. Może być tak, że to właśnie krypto będą najważniejszym zapotrzebowaniem rynkowym za kilka dekad.
@sxldsxxl: już widać to po Indiach gdzie każda transakcja powyżej 1200 jest monitorowana , zapotrzebowanie to jest dla urzędu skarbowego na informacje o tym kogo i na ile opodatkować , a publiczny blokczejn to ułatwia
@theromanpolan: Ja wiem tylko, że cyfrowe pieniądze to tak naprawdę początek drogi. Kto wie jak rynek będzie wyglądał za 30 lat, jesli nikt nawet nie potrafi oszacować przyszłego roku? Do tej pory najpewniejsze były metale szlachetne, bo faktycznie odzwierciedlały pewne zapotrzebowanie na rynku. Może być tak, że to właśnie krypto będą najważniejszym zapotrzebowaniem rynkowym za kilka dekad.


@sxldsxxl: Nie chodzi tyle o pieniądze co o wartość. Dość abstrakcyjnie; ale wyobraź