Wpis z mikrobloga

#binance Panowie, Mam kilka pytań odnośnie binance czy jeśli zrobię konto nie weryfikując się dzisiaj a dopiero np za tydzień to mogę już tam wpłacić walutę z giełdy bitbay ( USDT lub trx ,xlm, xrp ) ? Czy potrzebna jest od razu do tego weryfikacja ? i czy można w ogóle bezpośrednio z giełdy na giełde przesłać wszystko czy na portfel i dopiero na binance czy jak to z tym jest ? i co mogę zrobić na binance (bez weryfikacji) patrzeć jak się cyferki zmieniają czy mogę już handlować wpłacac itd ?
#kryptowaluty
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@policeman123: weryfikacja jest potrzebna do wpłat i wypłat fiatów. Jak operujesz krypto to nie trzeba weryfikacji. Chyba że do wypłaty powyżej 2BTC. Ja wpłacam PLN w bitomatach od razu przelewając na binance.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dermirek Widzę że jesteś w temacie, nie mam w ogóle fiatów na binance zawsze normalnie trejdy robiłem a teraz każą mi się weryfikować żeby handlować... Chyba że ja coś źle patrzę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tuzq: jak obracasz samym krypto to nie trzeba weryfikacji. Ja nie posiadam weryfikacji i działam na binance normalnie. Kupuje najczęściej litecoina w bitomacie za PLN i od razu trafia on na giełdę gdzie go sprzedaje i inwestuje w coś innego. Może trochę kurs niekorzystny w bitomacie ale za to pełna anonimowość.