Wpis z mikrobloga

Powiedzmy taka sytuacja:
Idziesz sobie z dziewczyną i jakiś patus ją obraża.

Okażesz słabość przy dziewczynie: zacznie tobą gardzić, przestanie szanować i staniesz się dla niej aseksualny.

Zareagujesz: ryzykujesz zostanie warzywem, kosę pod żebro i wieczny odpoczynek; ewentualnie sprawę w sądzie o pobicie

Nie ma dobrego wyjścia z takiej sytuacji. Kiedyś samce musiały ze sobą walczyć, te słabsze ginęły, silniejsze przeżywały i miały dostęp do samic.
Problem w tym że gadzie mózgi k0biet zostały w tych czasach i nadal tak samo gardzą okazywaniem słabości przez mężczyzn jak wtedy w dżungli albo w jaskini.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #takaprawda
  • 21
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: zacznij zadawać się z normalnymi kobietami.

Jakby mi facet probowal skakać do patologii to bym go sama spacyfikowała.
Nie warto sie takim.elementem przejmować, a ryzyko za duże.
Wolę żywo partnera, niż kalekiego bądź martwego.
  • Odpowiedz
Okażesz słabość przy dziewczynie: zacznie tobą gardzić, przestanie szanować i staniesz się dla niej aseksualny


@przegrywam_przez_miasto: Yyy, to tylko dotyczy patologii. Normalna dziewczyna nie chce, żeby jej facet wdawał się w bójki, z jakiegokolwiek powodu. Zapewniam cię.
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: miałeś kiedyś takie sytuacje? Słabość to okażesz jak zaczniesz się przepychać z patusem i wtedy dopiero wyjdziesz na debila, a dziewczyna się na ciebie tylko zdenerwuje xD

Jak pijany patus coś tam krzyczy to tylko kwitujecie, że jakiś świr i wspólnie zastanawiacie się co z tą sytuacją zrobić i gdzie go zgłosić do ochrony, że jest typ stwarzający zagrożenie i trzeba go usunąć, żeby nikomu innemu nic nie próbował zrobić.
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: ale pieprzysz głupoty xD wolałabym, żeby mój facet wtedy był mądrzejszy i to przemilczał, chociażby przez wzgląd na bezpieczeństwo, zamiast brnąć debilnie w stereotyp "męskiego samca", który to stereotyp jest toksyczny i swoim wpisem go powielasz. Zresztą raz byliśmy w sytuacji, że patusy coś do nas wołały wulgarnego i cholernie mi wtedy mój właśnie tym zaimponował, że miał na tyle oleju w głowie, żeby się patusiarni nie odszczekać. Wolę mieć
  • Odpowiedz