Wpis z mikrobloga

Nie uczestniczę w żadnych wojnach płci czy tego typu szajsie, a jak widzę te życiowe problemy niektórych młodych dziewczyn w internecie to wewnętrzna część dłoni automatycznie ląduje na czole. Ten sam typ spi..dolenia co tutejsi mizogini, tylko ukierankowany w inną stronę.
#bekaztwitterowychjulek #bekazfeministek
Pobierz klcn123 - Nie uczestniczę w żadnych wojnach płci czy tego typu szajsie, a jak widzę t...
źródło: comment_1620885835f8BwGUa4iMMn2NUmPZpwxE.jpg
  • 29
@klcn123: Sprawdziłem, może coś pominąłem, bo nie korzystam z twittera, ale po pierwsze baba wrzuciła w formie zarzutki pastę o typie co podszedł do kobiety siedzącej na ławce i kazał się jej uśmiechnąć, po drugie komentarzy było niecałe 30, z czego 1 (słownie: jeden) to był jakiś typ twierdzący, że nie uśmiechając się do obcego typa jest aspołeczna XD
Samce alfa POTĘŻNIE się zesrali, nie ma co...
@AnimusAeger999: akurat to, że faceci karzą się dziewczynom uśmiechać to norma, jako młoda kobieta wiele razy się spotkałam z takim czymś, pracowałam w gastronomii i moi koledzy nie musieli wysłuchiwać tylu niechcianych, niesmacznych komplementów co kelnerki czy barmanki. Gdy już byłam zmęczona i to po prostu było widać po mojej twarzy, to wiele razy różni faceci chcieli mnie przytulić, by mnie rozweselić, łapanie za dłonie, za ramiona to norma. Gdy już
@klcn123: no nie żeby coś, ale spróbuj wczuć się w rolę atrkacyjnej dziewczyny, którą non stop ktoś gdzieś zaczepia, chce pogadać, #!$%@? jakieś denne komplementy. Na dłuższą metę to musi być mega irytujące. Niejednokrotnie zdarzało mi się obserwować na jakichś imprezach, jak laski były po prostu zmęczone niechcianymi adoratorami, bo chciały sobie na przykład pomedytować do dobrego techno, a non stop jakiś typek się kleił. Więcej empatii.
@6772: Nie wątpię, że w niektórych środowiskach może tak być na porządku dziennym, ale wobec tego tym bardziej powinno się temat potraktować poważnie, a nie tworzyć zarzutki i bronić oblężonej twierdzy, co tylko bagatelizuje problem.
@klcn123: "proponuję zrobić sobie kakałko i przykleić plasterek na bolące kuku" Komentarz wydaje się abstrakcyjny biorąc pod uwagę że to one się zachowują jak delikatne księżniczki a podobno są takie silne, równe i niezależne a jak przychodzi co do czego to są wieczne pokrzywdzone przez mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°)