Wpis z mikrobloga

Dlaczego jak kobieta ma niskie libido to facet ma sie od niej odwalić, uszanować jej decyzje, przestać traktować ją jak obiekt seksualny, dorosnąć i nie zachowywać sie jak napalony nastolatek, stupki pomasować, w domu posprzątać, z dziecmi wyjsc na spacer bla bla bla..

A jak facet woli sobie na luzie zjechać na recznym zamiast zaspokajac fantazje swojej niewyżytej partnerki to trzeba iść na terapie, rozmawiać, "naprawiać go", wywierać presje psychiczną przez kupowanie strojów i gadżetów (patrz jak ja sie staram, doceń to!) oraz szantażować emicjonalnie, ewentualnie rzucić, bo ewidentnie jest z nim coś nie tak?

Czemu facetom odmawia sie prawa do limitowania ilosci seksu w związku tak jak to nierzadko robią kobiety?

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow
Pobierz Tranzystor_IGBT - Dlaczego jak kobieta ma niskie libido to facet ma sie od niej odwal...
źródło: comment_1620901866thXulYla0KDJVO9dvGDlQZ.jpg
  • 68
Problem zaczyna się wtedy, kiedy wszystko gra, a któraś strona związku i tak wybiera film/obrazek, a nie żywego człowieka obok siebie.


@SP_Alfa_Kilo: nie wiem, może już jestem starym dziadem, ale na seks to trzeba mieć czas, warunki, energie i nastawienie psychiczne. To tak samo jak z jedzeniem (znowu). Mam wszelkie składniki by ugotować wykwintne dania, ale nie oszukujmy sie, nie bede na codzien spedzał 2h na gotowaniu i kolejne 30 min
@qaluhilak: bardziej chodzi o komentarze do tego wpisu. Wszyscy chcą wysyłać go na terapie bo jakim prawem śmie odrzucać Świętą Kuciape. I to na podstawie jednostronnej relacji, a nie wiadomo czy OPka nie pomineła istotnych szczegółów i czy nie podkoloryzowała tutaj żeby przedstawić sie w lepszym świetle.

#!$%@? nie ważne, facet nie chce sie bzykać wiec to na 100% problem z nim. Gdyby chciał sie bzykać a OPka by nie chciała