Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak mieszkałem z matką to zawsze gadała, że nie mam serca jak mówiłem, że mieszkanie ze starą osobą, która nie ogarnia już życia, jest upierdliwa to koszmar i nie byłbym w stanie tego zrobić (bazując na tym że spędzenie 3 dni z babcią to był koszmar jakiś dla mnie, typu sranie>nie umycie rąk>dotykanie jedzenie które też miałem jeść) . Słyszałem, że nie będzie słuchała pierdół niewdzięcznego gOOwniarza, który odda ja opiekunce albo do domu starców.
Teraz rok, dwa po tym kiedy mieszka od 1,5 miesiąca ze swoją matką (ja się wyprowadziłem w tamtym roku) codziennie mówi, że już tego nie wytrzyma, żebym ja zabrał chociaż gdzieś na 2 dni bo sama odejdzie z tego świata jak jeszcze pomieszka z babcią. XD że nie da się mieszkać z człowiekiem który sra pod siebie a potem płacze że trzeba się umyć. I teraz mowi że jak będzie stara to żeby oddać ją opiekunce albo do domu opieki, żebym ja czy siostra nie stracili życia na to.
#logikarozowychpaskow #polskiedomy #truestory
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wykopowajulka15: chyba jakaś demencja starcza a dopiero jak się pojawi alzheimer to tak lvl over 9000. Koszt domu opieki (nie umieralni socjalnej) to tak koło 3k i moi rodzice płacą bez gadania. Chociaż przy pandemii chyba poziom się obniżył bo był foszek pielęgniarek że bez zapowiedzi się przyjechało a babcia podejrzanie senna