Wpis z mikrobloga

Mój zestaw, który wybrałem:
2. Zaangażuj się w działalność wolontariacką w swoim mieście. Korepetycje, pomoc w lekcjach, działalność na rzecz zwierząt, pomoc w jadłodzielni (jeśli działa u Ciebie w mieście), albo coś związanego z pandemią.

W ramach zadania kupiłem karmę dla zwierząt za około 50 zł i zawiozłem do schroniska dla zwierząt. W komentarzu zdjęcia.

#mirkowyzwanie
  • 6
@Ciosam_sosne_buk_i_dab worek karmy widoczny na zdjęciu nie był najtańszym wyborem. Jest z mięsem według opakowania. Sam nie mam żadnych zwierząt, więc się nie znam, ale jeśli takie karmy są regularnie kupowane w sklepie dla domowych pupili, to dlaczego miałyby być niewłaściwe dla zwierząt w schronisku?
@Tomus1990 niestety ludzie się nie znają i kupują byle co byle było pies i tak się nie odezwie bo głodny. Zrobiłeś dobry uczynek, to nie podlega dyskusji, chciałem tylko wtrącić żebyś pamiętał na przyszłość tym bardziej że nie masz zwierzaków.

Zobacz co powyższa karma ma w składzie: Skład: Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (24%, wołowina 14%), oleje i tłuszcze, pulpa buraczana (1,5%), substancje mineralne, glukozamina.

Pierwsze miejsce zboża, zapewne ponad 50%