Wpis z mikrobloga

Obejrzane na spokojnie i troche mi to zmienia perspektywe: 3:2 dla Normana, przy czym w rundach mocno zaznaczonych 2:1. Na pewno nie ma mowy o żadnej deklasacji nad jednym, czy drugim. Decyzja spokojnie się broni, Boxdel #!$%@?ł szopke.

Ciekawe jakby to poszło dalej, bo co ciekawe z każdą rundą Kasjo rósł. Takie 8-10 rund to byłoby ok, jeśli już chcą pchać ten #!$%@? boks.

A poza tym w boksie widziałem wielokrotnie gdzie na kartach było 118:110 i 112:115, więc żadne zdziwienie że jest szopka.

No i nie wiem, czy ta głowa to rzeczywiście były faule i należała się dsq. Ktoś kompetentny musiał by się wypowiedzieć.
#famemma
  • 3
@barti69: tylko jeśli typujesz 3-2 to w takim razie werdyktem jest remis z uwagi na odjęty punkt. Na moje ta ostatni runda była mega wyrównana i bardzo ciężko stwierdzić czy dla Normana czy dla Kasjo.
@barti69: zgadzam się, że się broni. Jednak akcja z boxdelem wydaje mi się, że była celowa - media #!$%@?ą na prawo i lewo. Gdyby wygrał Kasjo, nic nie musieliby robić - byłaby beka z Normana. Wygrał Norman więc to żadna korzyść dla fame, wykorzystali fakt że walka była wyrównana i zrobili cyrk.

Ja tam propsuję bo lubie takie aferki ( ͡° ͜ʖ ͡°)