Wpis z mikrobloga

Krótko po wyborach prezydenckich, użytkownik @Bartoni napisał post z jego przewidywaniami nt. dalszej sytuacji politycznej w kraju. Zapisałem go sobie w ulubionych i kompletnie o nim zapomniałem. Dzisiaj przypadkiem kliknąłem "Ulubione" i przeczytałem ten post jeszcze raz.

Mogę powiedzieć tylko jedno: gratuluję Mireczku zdolności jasnowidzenia. Minęło 10 miesięcy, a praktycznie wszystko się spełniło.

Ciągle wysokie notowania koalicji rządzącej i wczorajsza prezentacja #nowylad utwierdziły mnie w przekonaniu, że ten kraj już nie ma przyszłości.

Pozwolę sobie przekleić treść postu poniżej:

Dzień dobry, obudziliście się w chlewie obsranym gównem.

Andrzej Duda wygrał częściowo wolne wybory prezydenckie 2020.

Co oznacza 3 lata PiS-u jako koalicji rządowej i 5 lat prezydentury.

Czyli:

- już ostateczna utrata niezależnych SN, TK, PKW, kompletne uzależnienie prokuratury i sądownictwa od konkretnych celów politycznych

- repolonizację mediów i co im jeszcze przyjdzie do głowy

- kolejne programy typu 500+, 300+, mieszkanie+, emerytura+, przekupywanie wyborców w pełnej krasie

- coraz wyższe podatki i inflację

- TVP

- nepotyzm w spółkach skarbu państwa rozhula się tak, że polecam już się zapisywać do Partii, każdy znajdzie coś dla siebie, lepiej szybciej niż później

- zgwałcenie samorządów i uczynienie ich roli mniej więcej tak ozdobną jak paprotka na parapecie

- kontynuacja kryzysu w relacjach zagranicznych, dalsze oddalanie się od UE, jeżeli wyborów w USA nie wygra Trump, to już każdy będzie miał w nas #!$%@? xD

- TVP

- dalsze dzielenie Polaków na lepszych i gorszych, antypolaków i prawdziwych Polaków, pedałów i normalnych, krakówki, warszawki, wykształciuchy, prywaciarze, młodzi wykształceni z wielkich miast, ci co stoją tam gdzie stało ZOMO - bójcie się

- tupolewizm w każdym elemencie życia społecznego

- Sasiny, Hołeckie, Janusze Kowalskie, Ziemce, Adamczyki, Kanie, Kurskie, Rachonie, Ziobry, Piotrowicze, Pawłowicze, Glińskie, Gowiny - to elita, na którą zasługuje ten naród

#wybory #polityka


https://www.wykop.pl/wpis/50748237/dzien-dobry-obudziliscie-sie-w-chlewie-obsranym-go/

#polityka #bekazpisu
  • 1
  • Odpowiedz