Wpis z mikrobloga

@susuke15 15 min po szczepieniu dreszcze, dziwny niepokój (jestem z reguły przewrażliwiony, także mógł to być w dużej mierze aspekt psychiczny) no i boląca ręka + lekkie zaczerwienienie w okolicach iniekcji. W ciągu 3 dnia (obecnie) przestała boleć ręka. Jeżeli chodzi o gorączkę itp to nic. O wiele intensywniej przechodziłem covid (listopad).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Linijkarz_z_Lotusa: ale do pracy normalnie mogę iść? Kupiłem Paracetamol bo jak zapytałem się w punkcie szczepień czy może być paracetamol z kodeina to mi odpowiedzieli że najlepiej tylko paracetamol.
@susuke15: Jak sie czujesz na siłach żeby pracować to idź, ale akurat w ostatnim tygodniu pare osób z rodziny się szczepiło to w drugi dzień źle się reką ruszalo wszystkim. Fizycznie pracujesz, ciężko? jak nie cięzko i sie bedziesz czuł rano dobrze to dasz rady
@susuke15: No to najpewniej tak jak mówię. Spodziewaj się bólu ręki jutro, być może czegoś w stylu lekkiego przeziebienia. Jezeli ręka nie bedzie bardzo boleć to na paracetamolu na luzie dasz rade. Możliwe ze oprócz tej ręki nic ci nie bedzie nawet. Postaraj się wyspać i porozciągaj tą bolącą rękę.