Wpis z mikrobloga

Mała podpowiedź dla osób co planują #szlakorlichgniazd
Szlak czerwony rozjeżdża się. Planowałem trasę w oparciu o mapę turystyczną ale w terenie korzystałem z mapy.cz (są lepsze w terenie).
Niestety mapy.cz mają błąd i co prawda nie traci się wiele z trasy ale może to lekko irytować. Szlak wg mapy.cz istniał ale został fizycznie przebieg zmieniony. Generalnie w kilku miejscach znakowanie mogłoby być dużo lepsze.

#gravel #mtb #jura #jurakrakowskoczestochowska
Pobierz brianderossali - Mała podpowiedź dla osób co planują #szlakorlichgniazd
Szlak czerwon...
źródło: comment_1621255157d8bNQgAh3wtR2nEdm80CUD.jpg
  • 8
@Kulawy_Lis jak masz garmina to na kursach jest szlak wrzucony. Jak nie to zaraz ci na pw podeślę. Ja generalnie jechałem wg szlaku i nie zbaczalem zbytnio. Wstępy na zamki i ich błonia płatne i szkoda było mi czasu na takie atrakcje. Jeśli chodzi o trasę to sporo piasku jest i dużo czasu się traci na tych odcinkach.
@brian_de_rossali idę tym szlakiem od niedzieli od Krakowa. Dziś przechodziłem przez Morsko w stronę Mirowa. Szlak w miejscu z Twojego wpisu ma zmieniony przebieg, tak samo zmienili przy torach w Golczowicach i między zamkami Bobolice i Mirów. Zgłaszałem kiedyś niezgodności szlaków itp do map.cz godpisali, że ich mapy na terenie PL oparte są na Open Maps i jak tam zostaną wprowadzone poprawki, to u nich wtedy też. Dziś nocuję w Mirowie -