Wpis z mikrobloga

Śmiesznie się przegląda swoje wpisy sprzed trzech lat przekładając je na aktualne czasy xD Pozmieniać miesiące i w sumie nic się nie zmieniło.
Ileż to było zabawy, część "starszaków" zapewne pamięta takie perełki jak BitConnect BCC (XDDDD)
Większość nowych altów dała zarobić mniej lub bardziej,
bo alty które wtedy były na topie już są martwe a aktualnie cykl się powtarza, alty które teraz są na Mirko popularne umrą śmiercią wolną ale już nie ma szans żeby osiągnęły ATH, nie dajcie sobie wmówić bo one wszystkie są niczym.
Od górki BTC w grudniu 2017 zakończonej spektakularnych upadkiem BCC do ponownego przebicia 19k musiało minąć dokładnie trzy lata i udało się to dopiero w 2020 roku.
Do osiągnięcia wcześniejszego ATH z grudnia 2013 bitek potrzebował dokładnie czterech lat i zostało to osiągnięte w pierwszych dniach stycznia 2017 roku.
Po ATH w 2013 rzeczywiste dołki zaczęły być po 12 miesiącach, po ATH z 2017 również po 12 miesiącach. W obu przypadkach BTC taniał o jakieś 80-85%
Już dawno jesteście za górką, ona już nie wróci przez najbliższe kilka lat
Mireczki marzec-maj 2022 i BTC poniżej 10k, wtedy się załadujcie. Teraz olejcie temat, sprzedacie wszystko co macie wejdźcie w Fiata ustawcie budziki na koniec marca przyszłego roku i elo. Kolejna górka przeskoczy 100k, nie wiem czy będzie to 101 czy 130 ale nie nastawiajcie się na więcej jak 150. To limit na kolejnej bańce. Nie ma to zresztą znaczenia bo minimum 1000% od dołka będzie. I wtedy też na tej bańce was zawołam. Jak kolejny raz tym razem mądrzejsi będziecie patrzeć jak świeżaki popełniają te same błędy które wy popełniliście teraz ( )

#kryptowaluty #bitcoin #gielda
Pobierz Qiudo - Śmiesznie się przegląda swoje wpisy sprzed trzech lat przekładając je na aktu...
źródło: comment_1621295108WgnmDJAjnHxIT6qHjSfICk.jpg
  • 10
@Qiudo: Wszystko przemawia ze byloby tak najrozsadniej zrobic tylko jest jedno ale...
Co z tymi inwestorami typu tesla (kupili za 1,5mld$) po 30k/szt? Nie wierze ze bylo yolo all in.Tam ich mozgi przeswietlili rynek i przeanalizowali czy po takim kursie warto pchac sie w srodku banki.Podobnie fundusze zapakowaly sie w tysiace bitkow po 40-50tys$.Nie klei mi to sie.
@rafgg: "Za chwilę" ktoś zmieni nastroje i będzie jeszcze rajd i zacznie się wszystko kleić( ͡° ͜ʖ ͡°)
Instytucje informowały o zakupach jak cena wynosiła $30-40k, natomiast ładowały się wcześniej.
Najpierw się po cichu kupuje, a następnie informuje.
Ze sprzedażą ten sam schemat,
Tak to wyglada z ich strony
@Masteriks: Takie micro strategy ladowalo sie wczesniej i ladowalo sie tez w bitcoiny po 60k$.Te rzeczy sa jawne i mozna wysledzic w internecie z dokladnoscia do dnia kiedy byly kupowane.
@rafgg: Ja obstawiam, że oni tylko tak mówią, a robią co innego. Wszelakie informacje są puszczane, żeby siać panikę albo euforie, czyli żeby wyleszczać małych.
Oni są odpowiedzialni za miliardy swoich klientów, nie wolno im ufać w to co mówią.
Na wykresie btc ta świeczka od połowy grudnia do początku stycznia to są instytucje czyli zasianie euforii,
a Musk tweetem podgrzał nastroje kiedy ludzie zaczynali się wycofywać.
W taki sposób Elon
@Qiudo: Krótko jestem w krypto ale projektów o jakiś sensowych podstawach jest garstka większość to narzędzie spekulacyjne a BTC jest tego przykładem naczelnym. Jak się popatrzy na wykres dzienny to widać, że od 64k poszła soczysta korekta.