Wpis z mikrobloga

Mirsony, jak to ugryźć na WP.
Chcę aby zalogowany użytkownik mógł edytować swoje posty ale za pomocą customowego formularza, tak jak w załączniku - po lewej jest formularz (Text message to Welcome po prawej i central image to logo), po prawej podgląd wprowadzonych zmian przy pomocy JS.

Oczywiście wszystko przy pomocy ACF albo Metaboxa, ale jak zorganizować samą stronę z edycją wpisów (wybrać który wpis zmienić, albo wszystkie na raz za jednym zamachem wypełnić tymi samymi danymi) - jakiej wtyczki do tego użyć albo jakich funkcji, jakaś wskazówka? (,)

Post będzie miał wyłączonego gutenberga, czy edytor treści, będzie posiadał jedynie jedną fotkę i dwa pola z tekstem. Tylko to chcę edytować za pomocą tego customowego edytora.

Troszkę chaotycznie wytłumaczyłem, ale może ktoś będzie wiedział ocb.( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wordpress #webdev #php
źródło: comment_1621353922PRgME87KdxEPbgxTXmv6Qi.jpg
  • 4
@wlarzej wstawiasz inputy, programujesz zapisywanie obrazków (do podglądu wrzucanych obrazków jeszcze przed uploadem jest jakaś libka jsowa, kiedyś używałem) i tekstu podpinając to do ajaxa żeby wyświetlało tam gdzie chcesz a na przycisku submit podpinasz wp insert post z danymi