Wpis z mikrobloga

Chciałbym polecieć na wakacje ale nie mam pojęcia gdzie jechać.
Byłem tylko raz na wakacjach na Majorce a poza tym zawsze aktywnie spędzałem czas zwiedzając i raczej nie leżąc. Tym razem chce gdzieś pojechać na 5/7 dni gdzie będę leżał, dobrze jadł i kąpał się w basenie czy morzu.
Może ktoś polecić konkretne miejsce, kierunek, w którym był i ma mega wspomnienia i najchętniej poleciałby tam jeszcze raz? Tylko Europa wchodzi w grę.
#wakacje #malta #kreta #grecja #wlochy
  • 16
@samuray: proponuje Albanię, mega tanio, pozytywni ludzie, brak jakichkolwiek testów i obostrzeń. Jeszcze się nie zorientowali że powinni robić hajs na turystyce więc wiele miejscówek za darmo tak jak parkingi. Minus taki że jak jedziesz z różową to dobrze jak się trzyma blisko ciebie i nie szlaja sama wieczorem
@samuray: kanary, gwarancja pogody, cisza i spokój (chociaż slyszałem, ze ostatnio przybyło tam trochę "uchodźców" z afryki) - ale na serio mi się tam podobało. Na tyle, ze byłem dwa razy.

Portugalia to straszna wioska. Jednym to pasuje, innym nie. Pustki na ulicach, pustki na drogach, mało restauracji - hiszpania jednak dużo bardziej mi się podobała - a szczególnie polecam wypad na gibraltar (GB, tylko na cały dzien), super wycieczka.

Oprócz
@samuray: dwa razy byłem i dwa razy wybrałem tą samą miejscówkę na teneryfie: Costa Adeje, okolice Playa de Las Americas.

Hotelu nie pamiętam. Jest tam ich masa i pewnie aktualnie mają bardzo fajne ceny.
@samuray: jak masz kasę to ten iberostar przy plaży naprawdę robi wrażenie. Ale jest masa 3-4-gwiazdkowych hoteli trochę w głebi (spacerek 15-20min to tam sama przyjemność, naprawdę fajne miejsce) za ułamek ceny którą zapłacisz w tym Iberostarze ;)