Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie też w pewnym wieku nie możecie poznać nigdzie różowego? w czasach szkolnych nigdy nie było problemu ze znajomościami a w dorosłym życiu czuje się jak ten gość z mema "skąd się bierze teraz przyjaciół?". Często widzę wpisy żeby wyjść z domu do ludzi, iść biegać. Odkąd jestem w takim wieku, że wszyscy rówieśnicy pozakładali rodziny to bardzo często wychodzę z domu. Siłownia, basen, wyjścia do muzeum, kina, wycieczki (wszystko samotnie). Zdarzyło się nawet, że zrobiłem sobie weekend w SPA xD. Jestem wśród ludzi i mimo to nie mogę znaleźć różowej. Teraz znów otwierają wszystkie lokale/atrakcje więc znów będę mógł kontynuować swoje samotne wyprawy ale co z tego? Wychodzę i nic. Tak samo z radą żeby skupić się na sobie.. to właśnie skupiam się dlatego robię różne rzeczy, jeżdże gdzie mnie interesuje i jakimś cudem nie "znalazła się sama różowa".

Jeszcze nie mam 30 ale myślę, że spokojnie ten mem poniżej jest prawdziwy już od 27 lvl

#przegryw #tfwnogf #blackpill #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a8b99d4fdc3a000b6c2e3d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie też w pewnym wieku nie może...

źródło: comment_1621671196Zd9P620TqWI2G20QCerxwM.jpg

Pobierz
  • 190
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli w to uwierzysz, to tak będzie. Ja mam 40 i widzę sporo kobiet po 30+ ładnych i bezdzietnych, czyli generalnie mój target. Znam nawet 25-latkę, która się mną interesuje, zresztą z wzajemnością, bo to wyjątkowa dziewczyna. A bynajmniej adonisem nie jestem (182 cm wzrostu, ale typowy suchoklates). A ona jest śliczna. Za to mamy podobne podejście do wielu spraw życiowych. Co myślimy, to przyciągamy.
Często widzę wpisy żeby wyjść z domu do ludzi, iść biegać


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli musisz do tego wyjścia ciągle zmuszać i tryhardować to nic z tego nie będzie. Tajemnicą poliszynela jest fakt że jak nic nie złapiesz w latach szkolnych a do tego nie wyróżniasz się wyglądem/dynaminą/kasą (kolejność przypadkowa) to jest duże prawdopodobieństwo że masz już "game over". Jak ktoś wyżej wspomniał zostają jakieś tricki typu geomaxing, ale osobiście uważam że nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@AnonimoweMirkoWyznania: OMG - bo nie chodzi o to, żeby wychodzić gdzieś samotnie.

Jak pójdziesz na basen czy do kina, to obce laski nie rzuca się nagle na ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chodzi o to, żeby integrować się z innymi ludźmi.

Chodzi o to, żeby znaleźć sobie jakąś grupę ludzi, z którymi można się integrować. Zajęcia taneczne, jakaś grupa ludzi zajmująca się jakimś hobby, jakaś grupa
@MrProperr, @Azja_Tuhajbej: : znam ją 3 lata i nie, nie urabia mnie. Bardzo rzadko rozmawiamy, ale jak już zaczniemy, to gadamy pół nocy. I naprawdę widzę, jak to wygląda. Nie ukrywa przede mną niczego: ani swoich problemów, ani tego, że np. jakiś kolo chce się z nią spotkać. Jest wobec mnie uczciwa. Mieszkamy dość daleko od siebie, a ja nie chcę jej narzucać żadnej presji. Jeżeli uda się jej związać