Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie też w pewnym wieku nie możecie poznać nigdzie różowego? w czasach szkolnych nigdy nie było problemu ze znajomościami a w dorosłym życiu czuje się jak ten gość z mema "skąd się bierze teraz przyjaciół?". Często widzę wpisy żeby wyjść z domu do ludzi, iść biegać. Odkąd jestem w takim wieku, że wszyscy rówieśnicy pozakładali rodziny to bardzo często wychodzę z domu. Siłownia, basen, wyjścia do muzeum, kina, wycieczki (wszystko samotnie). Zdarzyło się nawet, że zrobiłem sobie weekend w SPA xD. Jestem wśród ludzi i mimo to nie mogę znaleźć różowej. Teraz znów otwierają wszystkie lokale/atrakcje więc znów będę mógł kontynuować swoje samotne wyprawy ale co z tego? Wychodzę i nic. Tak samo z radą żeby skupić się na sobie.. to właśnie skupiam się dlatego robię różne rzeczy, jeżdże gdzie mnie interesuje i jakimś cudem nie "znalazła się sama różowa".

Jeszcze nie mam 30 ale myślę, że spokojnie ten mem poniżej jest prawdziwy już od 27 lvl

#przegryw #tfwnogf #blackpill #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a8b99d4fdc3a000b6c2e3d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie też w pewnym wieku nie może...

źródło: comment_1621671196Zd9P620TqWI2G20QCerxwM.jpg

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
SpienionaKaczka: @choochoomotherfucker

@AnonimoweMirkoWyznania: Ależ ja nic nie mam do zakoli, wiem, że mężczyźni nie mają wpływu na ich powstawanie i że większość z nich prędzej czy później będzie je miała. W taki sposób jedynie podkreśliłam fakt, że wbrew temu, co napisał ten mirek, męskie ciało wraz z 30. urodzinami nie staje się coraz młodsze.


Wyraźnie dałaś znak równości między dbaniem o siebie a zakolami więc teraz nie odwracaj kota ogonem.
  • Odpowiedz
@MommyZou: anime bez napisów i możliwość zwiedzania japoni swobodnie i zostania slayerem białym chadosikiem czytam na incelskich forach japonczycy narzekają japonki w japoni jak p0lki u nas uczę się już pół roku ale teraz bardziej intensywniej
  • Odpowiedz
@sebe: Ja od kiedy zacząłem uczyć się japońskiego i poznałem znaczki to tłumaczę wszystko jak leci. Czasami unikam japońskiego, bo łeb mnie już boli od tego. Teraz trochę to ogarnąłem, ale na początku to była tragedia.
  • Odpowiedz
@MommyZou: to trochę przerażające jak rozpoznać inny domek od innego jako że wymowa idzie mi perfekcyjnie za dużo oglądania anime wyłapałem sporo słówek z tym nie będzie problemu to te cholerne domki chyba że czytanie i pisanie naszym alfabetem tego japońskiego to co innego
  • Odpowiedz