Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoplanaLodz: i dobrze chodzi w szelkach? Pytałam o obroże, bo za miesiąc będę miała swojego MM i nie wiem jaki rozmiar :) myślałam, że coś może polecisz. Szelki planuje kupić jak trochę podrośnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Inevera: ja miałam swojego od 15 tygodnia, więc był trochę większy. Szelki to polecam topowe truelove rozmiar M na aliexpress. Każdy MMek prawie na grupie takie ma i sama je tyram właśnie na campingu i codziennym błotowaniu czy tarzaniu po kamieniach. Na początku był trochę problem z nauką, ale po jakiś 3 dniach już ładnie chodziła psina na szelkach. Teraz po miesiącu już zapomniałam, że istniał taki problem. W ogóle super,
@GoplanaLodz: przez 2 lata mieszkałam z MM i nie wyobrażam sobie mieć teraz innego psa :) Myślałam o tych szelkach, ale dzięki za info, że są dostępne na alie, warto więc już je zamówić :)
@Inevera: Wcześniej nie rozumiałam fenomenu tej rasy, póki sama sobie go nie sprawiłam. Teraz też już nie wyobrażam sobie żadnego innego. Te szelki dochodzą w 8 dni z wysyłką z Europy, więc spokojnie zdążysz sobie je zamówić. Bierzesz suczkę czy pieska? ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoplanaLodz: suczkę. Mam doświadczenie z psem i nie powiem, że było łatwo, ale mimo to jest najcudowniejszym i najpiękniejszym psem jakiego znam :) Teraz czekam na swoją kluskę i nie mogę się doczekać tego jaką będzie z charakteru :)