Wpis z mikrobloga

@rooger: W dodatku takich przypadków jest bardzo mało. Zazwyczaj piłkarze poprawiają się w jakimś elemencie, coś staje się ich główną zaletą. Lewy chyba zrobił progres w każdym możliwym elemencie, nawet teraz widać u niego poprawę choćby w wykańczaniu sytuacji.
@Kristof7: Od czasu tej wypowiedzi Lewy zrobił tak zajebisty progres w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła, że naprawdę nie sposób było to przewidzieć.

Nie wiem, ilu takich piłkarzy było w historii futbolu, którzy poprawili się aż tak bardzo w wieku 24-25 lat, ale niewątpliwie Lewandowski jest jednym z nich.
@rooger: Dla mnie na pewnym etapie Lewego porównywałem do Drogby. Iworyjczyk przychodząc z Francji dużo bardziej bazował na szybkości, pierwszy sezon był srogo tyrany przez obrońców rywali a później nauczył się grać u Mou tyłem do bramki w fenomenalny sposób. Siła, taktyka a za Ancelottiego jeszcze poprawił technikę strzału do tego stopnia, że zaczął bić rzuty wolne. Ale i tak mu daleko do tego jak poprawił się Lewandowski.
@czeskiNetoperek
@rooger
@kajdikajdi dlatego nazywa się go ekspertem, żeby widział więcej niż inni. Takim sposobem każdy ekspert może #!$%@?ć co ślina na język przyniesie, bo przecież każdy może się pomylić ( ) oczywiście, jak ktoś przewidzi jakis wynik lub zdarzenie to zawsze pierwszy żeby się pochwalić.