Wpis z mikrobloga

Czołem mireczki, jakby ktoś się zastanawiał jak mi idzie praca nad domkiem, to wróciłem do niego po dość długiej przerwie spowodowanej przeprowadzką. Wszystkie pomieszczenia mają już podłogi i ściany ogarnięte. Została tylko jedna ściana w kuchni, w której zacząłem już robić zabudowę. Jeszcze zastanawiam się co dać na tę ścianę za zlewem. Ta jedna szafka zajęła mi 4h roboty, a to tylko blat i zlew :D Trzeba jeszcze zagospodarować ten pusty dół szafkami i szufladami. Biała ściana w łazience na zdjęciu wyszła słabo bo porobił się pęcherze powietrza, ale po wyschnięciu farby wszystko jest cacy :D

Nie liczę godzin i dat, ale dla mniej wtajemniczonych, robię ten domek od 31 stycznia tego roku. Mam nadzieję skończyć go na urodziny córy w październiku :D

#diy #zrobtosam #hobby #dom #budowadomu #modelarstwo #erprekurat #chwalesie
Pobierz Hayabussa - Czołem mireczki, jakby ktoś się zastanawiał jak mi idzie praca nad domkie...
źródło: comment_1621960249DNtPw31XiqI5E25MSBgzWW.jpg
  • 18
@fizzly: Poka coś :P To jest mój pierwszy więc popełniłem masę błędów. Np jest krzywy i zwichrowany :D Prawy dolny róg muszę jakoś podkleić bo wisi 1cm nad podłogą :)

@Meritneit: Wszystko. Dziś będę robił lodówkę np. Cały domek będę meblował a założenie jest takie, żeby było jak najwięcej elementów, które zna. Czyli fotel w salonie będzie kopią tego, na którym przesiaduje moja żona. Obrazy będą miniaturami moich obrazów, które
@Hayabussa: nie przejmuj się, u mnie też masa błędów, ale widać że im dalej tym lepiej mi to wychodzi więc się nie poddaję :) na priva podeślę coś od siebie.
Ps. Super pomysł na prezent, taki ojciec to skarb!
@fizzly: Takimi nożycami z castoramy. Testowałem kilka narzędzi, w tym próbowałem je ciąć elektronarzędziami, ale nożycami wychodzi najlepiej i najrzadziej mi pękają. Na YT widziałem, że tną zwykłymi nożyczkami, ale ciężko idzie. Te są bardzo solidne i lepszy chwyt niźli zwykłe łapane na dwa czy trzy palce.
@Meritneit: Cały domek będę meblował a założenie jest takie, żeby było jak najwięcej elementów, które zna. Czyli fotel w salonie będzie kopią tego, na którym przesiaduje moja żona. Obrazy będą miniaturami moich obrazów, które malowałem i które wiszą u nas na ścianach itp itd :)


@Hayabussa: Rewelacja!! :)