Wpis z mikrobloga

Wyczyścili mi konto w identyczny sposób jak u #thenitrozyniak tylko że giełda na #bittrex Komputer był offline, około 3 w nocy ktoś wszedł na giełdę, zalogował się z innego IP bez problemu. Gdy ja się logowałem musiałem potwierdzić link z email ( po kradzieży nie mam żadnego emaila z tą datą, brak śladów logowania, dwuetapowe logowanie google nie pomogło bo nie dostałem żadnej informacji na telefon że ktoś próbuje wejść na konto). Była noc, komputer odpięty od zasilania i sieci. Nie wykluczam włamania przez email mimo że google nie widzi żadnego niepokojącego logowania z ostatnich 28 dni. Google udostępnia szczegóły jedynie z ostatnich 10 wejść, sprawdziłem drugie konto email gdzie logowałem się rzadko i bum inne IP na liście lecz nie powiązane z tą giełdą dokładnie tego samego dnia... Jestem niezwykle zawiedziony Google i ich 2 etapową weryfikacją
Na tą chwile mam:
IP logowania na email
IP logowania na giełde *inne niż email
Potrfel na który trafiła kasa ( posiadał 11 btc więc tej nocy owalili dużo więcej osób patrząc na log blockchaina)
Najlepsze jest to że 3 dni przed robiłem format i miałem praktycznie czysty komputer, przeglądam aktywność w sieci oraz aktywność programów w tym podgląd zdarzeń systemu.
#kryptowaluty #bitcoin #bezpieczenstwo #internet
  • 28
@raszko754 #!$%@? kiedy czytam takie rzeczy wlosy mi sie jeża na dupie. Z Twojego postu wynika, że wiesz co robisz, znasz się na rzeczy, czyli nie zrobiłeś jakiejś totalnej głupoty, a jednak Cie okradli. Czyli że trzeba liczyć jedynie na szczęście, że mnie nie trafią. Krążę po świecie, loguje się z jakichś przygodnych WiFi, zmieniam komórki i karty, czyli, że kiedyś i mnie dopadnie. Szlag to trafi. Współczuczuje bracie
@raszko754: Z Twojego opisu wygląda na włam na giełdę, lub sama giełda (może jakiś pracownik) wyczyściła Ci konto i wkręca że koś Ci się włamał na konto.