Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 212
@UnitrA: srat - normalni ludzie wiedzą, że po narodzinach dosłownie każda chwila kontaktu się liczy, chore dzieci daje się matce chociaż na chwilę na ręce, zdrowe gdy matka jest niedysponowana są kangurowane przez ojców lub wolontariuszy - a tutaj jakiś patus 10IQ rzuca zimnym przedmiotem w twarz noworodka a wykopki klaszczą - no to albo mieli to samo albo też mają 10IQ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@UnitrA: oczywiście że musiałem - na takich jak ty mam skrypt i sobie sprawdzam po słowach kluczowych co to za bambinista np się wypowiada xD

A z tą czarną też niezły z ciebie herbatnik - mam rozumieć że tu siedzisz od pół godziny i odświeżasz komentarze skoro mi odpowiedziałeś po 5min, mimo że nie dostałeś powiadomienia bo przecież jestem na czarnej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@powaznyczlowiek dziecko dostało plasterkiem sera na twarz i próbujesz nam wmówić że to będzie miało wpływ na jego życie. XD gościu ludzie rodzili i wychowywali takie dzieci kiedyś w jaskiniach i jakoś #!$%@? ludzkość przetrwała, ale brednie #!$%@?, wyjmij kija z dupy xzD
@marko2: Ogólnie to debil. To że nie pamiętamy naszego życia do 3 roku nie znaczy, że nie ma ono na nas wpływu. Poza tym, to wygląda na zaczątki mega #!$%@? ojca, który rzuca serem teraz bo wie że więcej nie może sobie pozwolić - bada grunt, ale jak dziecko podrośnie to już będzie na luzie #!$%@?ł bo heheh.

Na miejscu matki #!$%@?łbym gacha z domu jak psa.
srat - normalni ludzie wiedzą, że po narodzinach dosłownie każda chwila kontaktu się liczy, chore dzieci daje się matce chociaż na chwilę na ręce, zdrowe gdy matka jest niedysponowana są kangurowane przez ojców lub wolontariuszy - a tutaj jakiś patus 10IQ rzuca zimnym przedmiotem w twarz noworodka a wykopki klaszczą - no to albo mieli to samo albo też mają 10IQ ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@powaznyczlowiek: Mam
@powaznyczlowiek: Po głębszej analizie - prawda, co nie zmienia faktu, że w pierwszym momencie się zaśmiałam, a jakoś nie mam się za psychopatkę ¯\_(ツ)_/¯
Nie bierzesz pod uwagę, że ludzie czasem za pomocą poczucia humoru radzą sobie ze stresującymi sytuacjami. Zdrowiej dla psychiki jest śmiać się niż płakać. Ponadto śmiech jest zupełnie naturalną reakcją na coś zaskakującego. A mnie bardzo zaskoczyło, że można być aż takim debilem, by pomyśleć, że rzucanie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pantegram: ale ja nigdzie nie nazwałem wszystkich których ten film rozśmieszył patusami - patusem określiłem typa z nagrania, a tym co to popierają zasugerowałem niski iloraz inteligencji.

Nie wydaje mi się żeby było coś złego w tym, że ktoś "parsknie" jak zobaczy coś mocno nie w porządku, ale jak łapie za klawiaturę i zaczyna wypisywać, że to jest zajebiste i tak się powinno robić no to coś jest mocno nie tak
Nie wydaje mi się żeby było coś złego w tym, że ktoś "parsknie" jak zobaczy coś mocno nie w porządku, ale jak łapie za klawiaturę i zaczyna wypisywać, że to jest zajebiste i tak się powinno robić no to coś jest mocno nie tak


@powaznyczlowiek: OK, z tym możemy się zgodzić, ale ja nie widzę, by tu ktokolwiek pisał, że się powinno rzucać w noworodka żółtym serem, tylko co najwyżej powątpiewanie