Wpis z mikrobloga

#polska #swiatnauki #teoriespiskowe #kosmos Ten Film zmieni twoje życie.https://youtu.be/f9c_qomLvU4 Jest to kompilacja filmów belgijskiego autora o pseudonimie godgevlamste, który wykazuje, że żyjemy w kraterze na gigantycznej kołyszącej się kuli otoczonej inną kulą plazmy-lustra, z prawdziwym Słońcem po jednej stronie i jego lustrzanym odbiciem z drugiej. Plazma odzwierciedla na niebie obraz pełnej Ziemi w postaci... Księżyca nazywanego dalej "Księżycem". Model opisuje jak działają fazy "Księżyca", cykl dnia i nocy naszego krateru, ruch gwiazd i planet, przypływy, odpływy oraz pory roku, i jaką rolę odgrywa w tym prędkość światła.
  • 12
Jeśli wierzycie Nazistowskim naukowcą. To życzę powodzenia :)


@ToggarHarras: Widzisz, a ja nie wierzę. Ja po prostu WIEM co widzę. Astronomią amatorską interesuję się od ponad 20 lat i nie dostrzegłem niczego co stało by w sprzeczności z ogólnie przyjętą wiedzą.

Chcesz challange? Wykaż mi jaka będzie pozycja, faza i wielkość tarczy planety Wenus w dniu przykładowo 28 grudnia 2021. Oczywiście w oparciu o tezy tego szura. Pewnie nawet nie wiesz