Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1118
Czołem, Mirasy i pijcie ze mną kompot!
Właśnie dostałem awans i podwyżkę, wygrywając wewnętrzną rekrutację w firmie, w której pracuję. :-)
Od teraz będę zarządzał 6 osobowym zespołem. To zapewne dla większości nic specjalnego, ale mimo wszystko bardzo się cieszę.

Jestem gościem znikąd, który przyjechał do #uk prawie 7 lat temu sam jak palec, zmagał się z problemami psychicznymi, depresją i niską samooceną. Długo zajęło mi dojście do równowagi i stabilizacji, po drodze popełniłem dziesiątki błędów, ale nigdy nie przestałem wierzyć, że w końcu odmienię swoje życie. Nadal mam wiele do zrobienia, ale w końcu mam dowód, że jest to osiągalne.

Wiem, że to wszystko banały, ale musiałem się tym podzielić z szerszym gronem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza
  • 57
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@PiersiowkaPelnaZiol: Organizował im pracę, wypełniał raporty i bazy danych, bukował dostawy. Trochę przy komputerze, trochę z ludźmi i bardzo dobrze, bo nie lubię dzień w dzień robić tego samego.
@kamil-wasniewski: Nie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@EnderWiggin: Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to awans za bycie solidnym pracownikiem. Nigdy nikogo nie #!$%@?łem. Śmierć konfidentom.

@inny_89: @Wolf1986: @mielonkazdzika @Euthymol Dzięki wielkie! Postaram się zachować