Wpis z mikrobloga

W marcu składałem wniosek SS, wcześniej nie miałem jak bo a to dowód nieważny, w końcu udało się mi umówić na wizyte w konsulacie i dostałem paszport na początku kwietnia. Odrazu złożyłem wniosek o SS. Dziś na stronie chciałem sprawdzić ale pojawia się info że nie ma informacji o statusie i że zwykle tak jest gdy wniosek jest w toku.
Ile ten status wyrabiają? dodam że w uk od 2009 jestem nieprzerwanie
#uk
  • 7
@ElijahBaley: łoo 4 miesiące? nic w razie co mam jakiś numer referencyjny co przy rejestracji dostałem. Ale tak to żadnej wiadomości od nich nie dostałem. Do mojej różowej wysyłali i dzwonili ze 2 czy 3 razy bo musiała dosłać dowód.
@reca: Ano oni o niczym nie informuja. Ja do nich napisałem przez formularz że mówię dawajcie decyzję bo za 2 miesiące być może muszę opuścić ten kraj i jak mam sobie przyszłość tu budować jak nie mam decyzji. Po 2 dniach dostałem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reca: mniej niz 24h od zlozenia do przyznania statusu, wszystko zalezy jak lezy. Jak nie dostaniesz certificate of applocation czy jakos tak to musisz sie upomnieć bo inaczej moze to trwać miesiacami