Wpis z mikrobloga

siema, ktoś jeszcze nie śpi?
zauważyliści, że zainteresowanie polskim rockiem znacznie spadło na przestrzeni ostatnich od jakis 30 lat spadlo? Jest jeszcze jakis taki zespól jak Wilki,Kult, Republika który gra i gra dalej konkretny rock a nie taki rock-pop?
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rwxD: teraz to robi się muzykę dla słuchania, żeby w ucho wpadło. Kiedyś rock to raczej muzyka buntu taki protest song.
No i oczywiście pieniądz się liczy aktualnie.
@rwxD: z nowych bardziej znanych to przebija się chyba tylko kupa w stylu koń na białym rycerzu, ogólnie tylko stare wygi na całym świecie kupony odcinają a nikt się nie wybija jak w rapie, chyba że dziecięce zespoły z Korei czy inna egzotyka
@rwxD kolego drogi, mimo że jestem rocznik 89 to uważam, że podane przykłady to nie rock.. Plus same przykłady to bardziej lata 80. Osobiście mogę polecić taki metal: https://youtu.be/6SxI2oi6jc4

A jak chcesz więcej to się przypomnij rano l, odświeże moją festiwalową pamięć
@siedem_zyczen wiem, ale jestem na bieżąco w muzyce przez moje uzależnienie i wiem, że w obecnych czasach nie ma niczego o czym on wspominał. Szczególnie że rytm od op to przełom lat 80 i 90 popularnego rocka, który jest bardziej sentymentem dla starszych roczników. No chyba że na siłe polecę Illusion z 2018