Wpis z mikrobloga

Myślałem, że po wyborze specjalizacji na #studbaza w końcu zaczną się jakieś fajne przydatne przedmioty. Wybrałem Programowanie aplikacji internetowych i właśnie siadam do robienia sprawozdania z szukania błędów w sektorach dysku norton disk editorem na windowsie 98. (°°
Pobierz Ignac96 - Myślałem, że po wyborze specjalizacji na #studbaza w końcu zaczną się jakie...
źródło: comment_1622704939MX1lpSeJLRW8ScD6E3xBSE.jpg
  • 38
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Niegodnik: Raczej wykopki i przekonanie, że na studiach informatycznych, to powinieneś się uczyć jak działa komputer i klepać całą #!$%@?ą historię, zaczynając od programowania w asmie na 8086, a nie jakieś "nowoczesne guwno się uczyć".
Tak #!$%@?, wiedza z działania Windowsa 98 albo jeszcze lepiej 3.11 na pewno przyda ci się w życiu.

Komusze myślenie, że "HEHE MAGYSTER CZY YNŻYNIER TO FSZYSKO POWINIEN UMIĆ ROZUMISZ MLODY KIEDYŚ TO INZYNIER ELEKTRYK ZMONTOWAŁ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Niegodnik: Przecież tutaj profesura nic nie znaczy, poza tym, że wykładasz to samo gówno z programu, a twoi współpracownicy są zabetonowanymi od 20 lat, powtarzającymi to samo miernotami bez znajomości branży.
Tu jest potrzebna zmiana mentalności z dziewiętnastowiecznej "ooo uu pan magister z diplomem", który bez praktycznej wiedzy robi w urzędzie albo januszexie, na taką z XXI wieku, gdzie papier to tylko formalność, a to ile jesteś warty na rynku pracy,
@tellet: moge zapytac co rozumiesz przez "tutaj"? pytam, bo pare stwierdzen nie zgadza mi sie z zadnym znanym mi miejscem... na przyklad:

Przecież tutaj profesura nic nie znaczy, poza tym, że wykładasz to samo gówno z programu

na ostatniej uczelni na jakiej bylem profesorowie byli ekspertami w swojej dziedzinie, a nawet "szeregowi" doktorzy nie trzymali sie programu

ooo uu pan magister z diplomem

niewiem na jakim skraju podlasia cos takiego dalej
@Niegodnik: Zastosowanie tego przedmiotu widzę w informatyce śledczej i odzyskiwaniu danych. Pewnie prowadząca jest ekspertem w swojej dziedzinie, ale taki przedmiot do d0py jest komukolwiek potrzebny na takiej specjalizacji.