Wpis z mikrobloga

Hej mirki, mam problem którego nie potrafie rozwiązać. a mianowicie moj laptop Dell Inspiron 5577 łapie dziwne zwiechy tj: nie moge nic kliknąć na ekranie, nic sie nie da zrobić a pasek na dole działa normalnie, lub w drugą strone, cały ekran działa poprawnie a nie da sie kliknąć paska. Czasami samo przechodzi, a czesami musze zamknąć klape laptopa, uspi sie i potem wraca do normalności. Ktoś wie czemu sie tak dzieje i jak temu zaradzić
#informatyka #laptopy #dell #naprawalaptopow #komputery
  • 20
@lysykindeb4l: Ale tak jak pisałem pobrałeś paczkę sterów i je podmieniłeś? Możesz jeszcze usunąć z systemu np kartę graficzną i dać jej się ponownie zainstalować. Przetestuj później oprogramowaniem pamięci, dysk twardy smartem, zobacz w dzienniku czy windows nie wywala podczas zwiechy jakiegoś błędu.
@Szaraban: no tak wszystko jest aktualne, chciałem sprawdzić bo ktoś cos pisał o jakimś wykresie gdzie wywali błąd gdy to się zrobi. ściągnąłem task manager deluxe jednak nie wiem jak sie tym dobrze posługiwać. mam duży problem bo mam egzaminy i boję sie zeby w trakcie pisania mi nie złapał zwiechy :/ btw jestem słaby w komputery, więc nie do końca wiem jak zrobić to wszystko o czym piszesz