Wpis z mikrobloga

Eh. Kolejny raz przekonuję się o tym, że nie warto mówić cokolwiek znajomym, że się ma jakieś wątpliwości czy problemy.

Mam trudny okres w pracy. No to jak pytają jak tam u mnie to mówię, że robię nadgodziny, że źle mi z tym, że nie udają mi się pewne sprawy itd.
No i tak się złożyło, że słyszałem, o czym rozmawiali kumple przy piwie, a ja na chwilę musiałem odejść.

- że się ciągle użalam
- że mi to nic nie pasuje
- że mam szczęście a narzekam
itd.

No i teraz też są regularne docinki w moją stronę. Nawet jak rozmawiamy o durnym filmie i mówię, że zwyczajnie film A podoba mi się bardziej niż film B, to leci komentarz w stylu "tobie to się nic nie podoba, ty byś tylko narzekał". Tak teraz jest ze wszystkim.

Wychodzi, że najlepiej to ciągle kłamać, że jest wszystko super, a potem za kilka lat popełnić samobójstwo. Stąd się pewnie bierze to gadanie, że ktoś się uśmiechał w towarzystwie i jakim cudem on wpadł w #depresja

#pracbaza
Pobierz U.....a - Eh. Kolejny raz przekonuję się o tym, że nie warto mówić cokolwiek znajomym...
źródło: comment_16229704246TCJRIWSsz04uSQucwgRic.jpg
  • 31
@Wachatron: @Ehhhhhhh: @Tenczlowiektutaj: przeciez to op jest toksyczny z tego co pisze i z niczego nie potrafi się cieszyć tylko ciągle jęczy xD
@Urojony_programista: nie mówię, że masz klamac, ale słuchanie ciągłego zawodzenia jest mało przyjemne, jak zmienisz nastawienie to ci będzie lepiej i ludzie chętniej z takimi siedzą. Owszem, nieraz trzeba się pożalić, ale wpis brzmi, jakbyś nic innego nie robił
@Tenczlowiektutaj:

No i teraz też są regularne docinki w moją stronę. Nawet jak rozmawiamy o durnym filmie i mówię, że zwyczajnie film A podoba mi się bardziej niż film B, to leci komentarz w stylu "tobie to się nic nie podoba, ty byś tylko narzekał". Tak teraz jest ze wszystkim.


Przecież to nie jest wyśmiewanie tylko zwracanie uwagi, że coś jest z typem nie tak. Mimo wszystko przecież z nim siedzą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dziecielinapala:

Przecież to nie jest wyśmiewanie tylko zwracanie uwagi, że coś jest z typem nie tak.

Oczywiście że to jest wyśmiewanie. Jakieś głupie docinki bo OP ma po prostu inne zdanie od ogółu? Super zwracanie uwagi.

Mimo wszystko przecież z nim siedzą xD
Ale wiesz że takie siedzenie może gówno znaczyć xD i że ludzie lubią mieć w swojej ekipie takiego pajaca z którego można się ponabijać?
@Urojony_programista: a moze sprobuj przyznac przed nimi, ze moze faktycznie narzekasz za duzo. Nie beda musieli mowic tego za plecami (choc dobrze to o nich tez nie swiadczy).
Na studiach jeden z naszej paczki tez na wszystko narzekal (swoja droga moj bliski przyjaciel) i po prostu smialismy sie z tego razem z nim- do czego sie znow przyxxxrdoli:-) A przyxxxrdalal sie do wszystkiego, wiecznie cos nie pasowalo;-) Jesli to w porzadku