Wpis z mikrobloga

Komody nie oglądałem od początku, zacząłem ze dwa lata temu. Ktoś mnie może uświadomić, czy ta "fastfudowadieta" to tak na serio, czy chłop sobie robi podś#!$%@?? Bo jakoś tego chudnięcia nie widzę.

Sam jeszcze trzy lata temu ważyłem ponad 150kg i nie, nie będzie wymówek, bo to, że gruby byłem od zawsze nie zmienia faktu, że żarłem jak świnia i spędzałem całe dnie w fotelu, ale do cholery, przychodzi moment, gdy wszystkie, nawet te największe ubrania przestają na Ciebie pasować, gdy każde spodnie trzeba skracać, gdy rękawy są wiecznie za długie.. I wtedy czas najwyższy spiąć dupsko, podnieść się z zasranego fotela, jeśli trzeba to poszukać pomocy u dietetyka, a nawet i psychologa i zabrać się za siebie.

Tylko trzeba chcieć. I nie ma żadnego wytłumaczenia, że ktoś może zjeść a ktoś nie może - jak żresz więcej, niż potrzebuje twój organizm, to będziesz tyć. Tu nie ma żadnej magii. Co więcej, jak zmienisz nawyki, zaczniesz się ruszać, zdrowo i regularnie odżywiać, to śmiało możesz raz czy nawet dwa razy w tygodniu nawpieprzać się pod korek granderów, łuperów i innego gunwa i zostaniesz przy swojej wadze.

Pozdrawiam, stabilne od roku 101kg, 190cm.
#mocnyvlog
  • 10
@GranatPL: nie traktuj jego diety poważnie, chłop ma możliwości, kasę na wybrany katering dietetyczny, sprzęty do trenowania a jemu nawet nie chce się na rowerze zrobić 5 km, wczoraj na vlogu wsiadł na rower elektryczny i się cieszył, że nie trzeba pedałować, hajs ma ale zdrowia za to sobie nie kupi tzn. może sobie to zdrowie za hajs polepszyć w sensie schudnąć ale nie chce, przy jego wadze szybciej stracić te
@GranatPL: Pamiętaj - ulaniec ZAWSZE kłamie. Przyjmij tę prawdę i nigdy o niej nie zapominaj, niezależnie co gruby powie i co zrobi. Zawsze manipuluje, zawsze kręci i przeinacza fakty. Nie wierz w żadne jego słowo.
A teraz odpowiedz sobie na swoje pytania :)
PS. No i gratulacje że tak zwaliłeś smalec. Skóra została, czy się zstąpiła?
@GranatPL: serio był na tej diecie i chyba na tym zyskał popularność na yt. Na początku podawał nawet ile chudł. Dieta miała prawo działać, bo jedząc za 20-25 zł nie przekroczył swojego 0 kalorycznego. Ofc po czasie ta dieta to była fikcja zapijana energetykami.
@GranatPL on je tylko jeden fastfoodmdziennie dlatego później jak jest w sklepie to cały wózek jakiś sosów i innego gówna kupuje. On w domu nic nie je. Kaszanka je za dwóch ale on? Geny po prostu nie przyjmują 3 słoików pasty na chlebek nan dziennie