Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja #twitter #bekazkatoli #lgbt

OJOJ XD

Serio trzeba być perfidnym człowiekiem, aby mając na wyciągniecie ręki dziesiątki, jak nie setki badań naukowych, które wprost określają homoseksualizm jako normalną orientacją seksualną, nadal forsować swój średniowieczny pogląd o rzekomych zaburzeniach.

Podrzucam wywiad z Profesorem Lew-Starowiczem, który swego czasu pokajał się za próby leczenia homoseksualizmu terapią konwersyjną.

Jak sądzicie - komu powienien zaufać myślący człowiek?

Naukowcowi, który poświęcił tysiące godzin nad badaniem danego zagadnienia, czy politykowi, który zbija swój kapitał polityczny na nienawiści wobec osób o innej orientacji seksualnej?

A podobno to gorliwy katolik, pełen miłosierdzia i współczucia dla drugiego człowieka.

https://wyborcza.pl/1,75398,18441165,prof-lew-starowicz-przeprasza-gejow-za-leczenie-elektrowstrzasami.html

Badacz, który twierdził, że leczenie homoseksualizmu działa, przeprosił gejów i kolegów naukowców. Upowszechniał tego typu poglądy i mogła powstać wiara, że taka terapia przynosi efekty. Ale orientacja seksualna jest w sercu i mózgu, a nie w genitaliach. Tak samo ja mogę przeprosić moich pacjentów, których leczyłem elektrowstrząsami - mówi prof. Zbigniew Lew-Starowicz.
N.....t - #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja #twitte...

źródło: comment_1623053093d5R6zN89YyxSXhL7JCCrsN.jpg

Pobierz
  • 79
@Neubert: ja osobiscie uwazam ze kazdy powinien miec prawo nazywa kazdego jak mu sie zywnie podoba w debacie publicznej, a ewentualne roszczenia powinny byc rozpatrywane na drodze pozwow cywilnych, nie podoba mi sie ograniczanie wolnosci slowa xD uwazam ze nazywanie homoseksualistow zboczencami powinno byc tak samo dozwolone jak nazywanie bialych ludzi bialasami czy "#!$%@? bialymi #!$%@?" jak kto lubi
@Sweet_acc_pr0sa: ćśś, zaraz zostaniesz zgnojony bo na tym portalu użytkownicy dzielą się na zamordystów i zamordystów z przeciwnego obozu

tak naprawdę każdy ma w dupie czy dany pogląd jest słuszny, tak długo jak ta przeciwna strona jest gnojona. Gdyby losy się potoczyły inaczej i medialna meta byłaby za gnojeniem lgbt to gwarantuję że aktualni supporterzy pod rękę z katotalibanem z jednej strony i z muslimami by tańcowali razem z mediami

śmieją