Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemano ziomeczki,
Czy ktos mial tutaj syndrom odstawieniony po weedzie? Styczen i luty palilem codziennie po jednej lufce/mini wiaderko. Nie chcialem palic jointow bo bardziej traktowalem to jako relaks po calym dniu zapierdzielu. Do polowy kwietnia bylem na detoksie, nie palilem nic a nic. Potem znow przez dwa tygodnie palilem co drugi dzien tubke. Dzis mija rowno 3 tygodnie od ostatniego kontaktu, na imprezie sciagnalem buszka. Od tamtej pory zylem tym ze do czerwca detoks i lecimy. Przyszedl czerwiec i zadecydowalem ze jednak przerwa do lipca. Mam straszne wachania nastroju, czuje #!$%@? potrzebe zapalenia. Wiem jednoczesnie ze byloby fajnie bo organizm juz wszystko wydalil ale z drugiej strony czuje ze to jeszcze nie ten moment. Codzienne zazywanie bylo spowodowane problemami ze snem - po ziole spalem jak baranek i budzilem sie wypoczety. Palenie tak weszlo mi w nawyk, ze kazde wyjscie z kolegami, jakas imprezka musiala byc na fazie. Po pierwszym w tym roku detoksie wyleczylem sie z tego i teraz na imprezach unikam palenia, zauwazylem w sumie ze mnie to zamulalo i przesiadywalem wiekszosc czasu XD Zastanawiam sie rowniez czy calkowicie nie odstawic, bo moje “uzaleznienie” bylo spowodowane pewnym etapem zyciowym ktory chcialbym zamknac. Pytanie do was - czy ktos po odstawieniu regularnego palenia mial takie jazdy i jak sobie z nimi radzil? Czym zastapic lek na bezsennosc? Mozecie tez dzielic sie swoimi historiami odstawieniowymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#narkotykizawszespoko #wykopjointclub #marihuana

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bfe052f770ef000bed56d7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakie jazdy? Gdzie ty tu masz jakiekolwiek jazdy? Przejmujesz się pierdołami. Zacznij sie jeszcze zastanawiać, dlaczego się kasjerka do ciebie uśmiechnęła. Czy 3 miesiące temu jak wchodziłeś po schodach to się potknąłeś i czy to było na pewno 3 miesiące temu, a może 9 i będziesz w swoim świecie - zastanawiania się nad głupotami.

Nastawiałeś się, że zapalisz, a teraz sobie to odkładasz na później bez powodu. Czujesz się oszukany,
@AnonimoweMirkoWyznania: jak Pan @Nemayu napisal: gdzie ty tu masz jazdy?
Jedyny problem jaki widze to to, ze zaprogramowales sam siebie na jaranie przed spaniem. Po jaraniu spales i byles wypoczety i to ci siedzi w glowie, mimo tego ze to jest #!$%@? prawda. Miales problemy ze snam, ok po zielsku wiekszosci sie latwo zasypia, ale wypoczety byles dlatego ze spales, a nie dlatego ze jarales. Jak ktos spi normalnie bez palenia,