Wpis z mikrobloga

Zdecydowałem, że zainstaluję tik-toka (odinstalowałem jakoś po 15-20 minutach). To co zobaczyłem w tym czasie to mi chyba w głowie na zawsze pozostanie (więc nie polecam tego sprawdzać, bo psycha siada)

Wpisałem w wyszukiwarkę słowo HEIGHT #wzrost i to co zobaczyłem w następnych 50 tiktokach przechodzi ludzie pojęcie. Jak wiadomo Juleczki wymagające chłopaka powyżej 6.0 ft (182cm) pisząc, że to nie jest dodatek a obowiązek. Jasne każdy może mieć swoje preferencje, ale śmiesznie to wygląda jak praktycznie tak samo wyglądająca laska (dosłownie kopiuj-wklej) pisze o tym samym -> MUST BE ABOVE 6.0, STRONG, BASKETBALL PLAYER

Zdarzały się Juleczki wstawiające jakiegoś wygrywa genetycznego. Jakieś 195 cm wzrostu ledwo mieszczący się w drzwiach z dobrym frame itp Oczywiście w komentarzach #polki piszące *cytuję* "ah takiego chłopaka potrzebuję". Kiedy wszedłem na profile tych dziewczyn to sobie pomyślałem, że z tymi prey eyes i brwiami pierwiastków za 5/10 lat dużo z niej nie będzie i albo będą musiały się zadowolić z chłopaków na jej poziomie albo #itsover

To co napisałem na górze to jest już często spotykane i można to nazwać codziennością. Czy to koniec? Oj nie. Teraz coś gorszego. *cytuję* "YOU ARE BELOW 5.9? THEN YOU SHOULDN'T EXIST" "I HATE WHEN BOY 5.8 IS STANDING NEXT TO ME". Takie filmiki mają ponad 500 tys lajków (nie wyświetleń). Po pierwsze jak można oceniać człowieka po wzroście? Tutaj nawet nie chodzi o podryw, związek itp ale dziewczyna ma problem bo stoi koło jej niski chłopak. Czy to nie działa coś jak rasizm? "A on mi się nie podoba bo jest czarny, tak samo z tym żółtym". Najgorsze jest to, że w komentarzach ludzie się śmieją z tego. Oni nawet nie są świadom tego, że urażają drugie człowieka.

I jeszcze bomba na koniec ode mnie. Laska wstawiła zdjęcie w którym porównuje się... ze swoim ojcem. Napisała, że to jest ŚMIESZNIE i SMUTNE jednocześnie, że ojciec jest mniejszy/tego samego wzrostu co ona. Nie wiem czy to było całkiem dla żartu (chociaż jak napisała, że jest to smutne i śmieszne jednocześnie to jednak nie był to w 100% tylko żart). Niedługo przeczytam, że taki typ nie zasługuje na bycie ojcem, bo jest niższy xD

Dla mnie to jest coś niepojętego co się dzieje na tym świecie. "Po prostu odinstaluj tiktoka bro". No nie, w życiu codziennym jest też to spotykane. Mój kolega zrezygnował ze studiów przez swój wzrost (Nauczyciele oczywiście się śmiali z niego, może niedosłownie ale było to widać np jak ziomek był przy tablicy albo na w-f)

#przegryw #blackpill ##!$%@?
  • 3