Wpis z mikrobloga

Powiem tak, jestem oburzony odejściem od 4 klas. w DNA tej gry jest wpisane to że technik ma wyrzutnie i spawarkę, to że medyk ma karabiny szturmowe i apteczki, to że zwiadowca ma karabiny wyborowe i znacznik a żołnierz wsparcia ma lkm i skrzynkę z amunicją. Jest to rdzeń tej gry i jak to ruszą i zastąpią jakimiś operatorami co wychodzą co kwartał jacyś nowi lepsi i co masz sobie za nich zapłacić to mam wywalone w tą grę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#battlefield
  • 6
@Konigstiger44: Na razie to jedyna rzecz ( i to dość duża ) która mi nie pasuje, no ale trzeba na gameplay i betę czekać żeby zobaczyć jak to się będzie żarło. Bo z tego co zrozumiałem to będą te 4 klasy, a każda klasa będzie właśnie zawierała określonych operatorów ( klasa medyk będzie miała operatorów z apteczkami i tak dalej ). No ale to co powiedziałeś że medyk będzie latał ze
@PijanySzkot: Na razie to wygląda tak że w roli battlefieldowych gadżetów z bfa4 będziemy mieli właśnie tych specjalistów. To jest - w 4 jak graliśmy reconem wybieraliśmy spawn becona z gadżetów, teraz będziemy wybierać specjalistów zamiast gadżetów. Czyli teraz weźmiemy gościa z spawnbeconem a nie sam spaw. Tak samo do innych rzeczy, chcemy drona to bierzemy typa z dronem