Wpis z mikrobloga

a sama idea na tym traci bo automatycznie jest lekceważona poprzez kartykaturalną formę wyrazu


@Mr_kolek: no nie do końca, bo prostota jest tu kluczem. Informacja roznosi się wirusowo po internecie. Mam wrażenie, że więcej na wykopie teraz info o tych co krzyczą niż jak bili Białorusinów pałkami na ulicach
no nie do końca, bo prostota jest tu kluczem. Informacja roznosi się wirusowo po internecie. Mam wrażenie, że więcej na wykopie teraz info o tych co krzyczą niż jak bili Białorusinów pałkami na ulicach


@pekak: bo zyjemy w bance wykopu, w mediach, a tym bardziej mediach białoruskich i rosyjskich jest o tym mało, najwyżej właśnie jako ośmieszenie i trywializacja sprawy. Gdyby na wizji włożyła sobie dildo byłoby więcej klików, ale to
Ohui. To białorusińscy opozycjoniści chcący wyzwolenia ojczyzny spod buta reżimu to też lewactwo?


@venividi: Przecież tu jest mowa o lewicowych idiotach w Polsce, którzy jedyne rozwiązanie problemu dyktatury widzą w darciu mordy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A zupełnie poważnie co proponujesz robić żeby rozwiązać ten problem?

My jesteśmy sąsiadem Białorusi to wiemy dużo więcej. Francuzi czy Brytyjczycy na pewno znają sprawę dużo słabiej, a dzięki temu może ktoś zwróci na to uwagę, choćby i dla beki z aktora,


@Tylko_na_chwilke: Twarde sankcje za terroryzm państwowy.

albo hehehe sutków aktywistki.


Nie zauważyłbym ich gdyby jakieś debile nie zaczęły kręcić o to afery. Mi wystarczyła żenada z tego darcia mordy,