Wpis z mikrobloga

@KombajnDoZbieraniaNiosekPoWioskach: jaka jest szansa na gwalt w Polsce? Szansa na bycie zgwalcona dwa razy musi byc taka jak wygrana w totka. Mirki, ja (ale tez moje znajomki) jestem bardziej z prawej strony niz z lewej i nie znam zadnej zgwalconej osoby ani gwalciciela, Jasiu zna wiele zgwalconych kobiet i wielu gwalcicieli. Mam wraznie, ze srodowiska lewicowe gwalca i sa gwalcone. Lewak gwalci, lewak jest gwalcony? O co tutaj chodzi?
@KombajnDoZbieraniaNiosekPoWioskach: @93michu93: @vortop: W całej tej sytuacji (zarówno z Jasiem jak i Mają) najbardziej dziwi mnie że nikt nie skupia się na tym by zapobiegać takim incydentom w przyszłości. Jeśli ktoś raz zgwałcił to istnieje spora szansa że zrobi to ponownie - zwłaszcza jeśli jest bezkarny. Bierna postawa ofiar naraża społeczeństwo na taką samą traumę i doświadczenia które same przeżyły. Zresztą wystarczy zamienić słowo "gwałciciel" na "pedofil" i zobaczyć
[biskup] Znam wystarczająco dużo pedofili i wykorzystanych osób.

[Krzysztof Stanowski] Znasz pedofili?

[biskup] Tak.

[KS] Ale na wolności są czy w więzieniu?

[biskup] No, wszyscy są na wolności. A znasz jakichś skazanych pedofili?

(…)

[KS] No dobra, mówisz, że znasz dużo pedofili. To co zrobiłeś z tą wiedzą, że oni są pedofilami?

[biskup] Wspieram ofiary tak jak umiem. Jeśli sobie tego życzą.

[KS] Ale nie, nie mówię co dla ofiar zrobiłeś, tylko
@#!$%@?: co jest #!$%@? w szkalowaniu pierdzielenia o pseudo gwaltach, jak ja ktos dwa razy zgwalcil? XD byla pijana i chciala ale nastepnego dnia sie obudzila i jednak byl gwalt, ale usiadomila to sobie dopiero po 2 latach wiec nie zglaszala bo zapozno? jest gwalt to jest zgloszenie na policje

jak nie ma to jest "wydaje mi sie ze mnie zgwalcil" a to jest komedia 21 wieku
co jest #!$%@? w szkalowaniu pierdzielenia o pseudo gwaltach, jak ja ktos dwa razy zgwalcil? XD byla pijana i chciala ale nastepnego dnia sie obudzila i jednak byl gwalt, ale usiadomila to sobie dopiero po 2 latach wiec nie zglaszala bo zapozno? jest gwalt to jest zgloszenie na policje


@Sweet_acc_pr0sa: xD
Chciałbym mieć takie proste postrzeganie świata. Dlaczego w takim razie osoby które są bite, molestowane, a współmałżonek jest wiecznie #!$%@?,
@niochland: czekaj xD jak mi sie nie podoba ze ktos cos robi w moja strne to sa dwie opcje, albo zwracam mu uwage, albo jezeli jest to czyn zabroniony zglaszam to na psiarskie, ale ja nie mam 10iq

chliopie #!$%@? mowimy o GWAŁCIE

za gwałt to sie w pudle #!$%@? jedzenie z podłogi a ty mi mowisz ze kobieta ktora publicznie pisze ze zostala zgwalcona 2 razy, i generalnie jej kolezanki