Wpis z mikrobloga

Jakie waszym zdaniem są najbardziej przegadane kanały na YouTube? W sensie materiał 20 minutowy, który można by spokojnie streścić w dwóch minutach?

Moje typy:
M4K - tu wiadomo, nie bez przyczyny jest na pierwszym miejscu.
Zachar
Waldek motodoradca
Mobzilla
Remont4you
Niektóre materiały tvgry
nieantyfan

Ogólnie z każdej dziedziny jest mnóstwo gadający głów. I nie są to kanały typowo vlogowe czy komentujące (to też jakaś paralogia), tylko ludzie, którzy mają możliwości coś pokazać. A zamiast pokazywać to widzimy twarz i pierdzielenie po 3 razy tego samego. To jest marnowanie You Tube.

#polskiyoutube
  • 10
@bellazi: Nie wydaje mi się, żebym marnował czyjś czas. To jest internet. Sama decydujesz na co poświęcasz czas.
A po drugie i ważniejsze: wydaje mi się, że to odpowiedni tag, by móc sobie wyrażać swoje zdanie.
@ortopliss: Właśnie przez takich ludzi rodzi się jakaś głupota. Rozumiem, żebym jeszcze hejtował, przeklinał czy obrażał ich matkę... Ale niektórzy zapominają, że skoro wysyłasz coś do publiki, to licz się z oceną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siwers3: Twój wpis jest również laniem wody. 3 razy napisałeś to samo, tylko innymi słowami. A wcale nie trwa to 20 minut. Zdążyłeś się powtórzyć 3 razy w ciągu 10 sekund pisania. Strach pomyśleć jaki byś film nagrał.