Wpis z mikrobloga

Skończyłem sobie #darksouls3 i ogrywam teraz NG+, ale w międzyczasie chciałbym ogrywac coś jeszcze z tego typu gierek. Odpaliłem Dark Souls Remastered to się czułem jakbym w Tibie połączona z Gothiciem grał xD trochę drewniano. I tak myślałem nad DS2 albo Sekiro. Jakie opinie macie nt tych gierek? Czy może warto się przełamać do 1szej części?
#darksouls
  • 13
@pietruchaha: DS2 nawet nie próbuj jak nie ogarniasz DS1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) sekiro również odradzam, zagraj sobie w Bloodborne, ewentualnie zostają Ci mniej lub bardziej udane soulslike na wzór tych od from soft - NIOH, Remnant, Surge, Code Vein etc.
@pietruchaha: Tak jak inni mówią trzymaj się przy DS1. DS2 jest mniej drewniane od DS1 pod względem gameplayu ale content poza DLC leży i kwiczy. Jak ci nie zależy na ograniu całej serii to możesz ominąć. Sekiro jest o wiele lepszym wyborem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pietruchaha: Jak wyżej jeden kolega wspomniał, warto się przełamać dla jedyneczki. Niesamowity klimat ma.
A jak się nie uda to Sekiro jest bardzo dobrą opcją, sam ogrywam ostatnio i polecam. Zupełnie inna dynamika gry i pojedynki z bossami potrafią być niesamowicie efektowne przez mechanikę parowania.