Wpis z mikrobloga

Mam kilka mieszkań na wynajem, jedno z nich zaraz obok mnie, za ścianą.
Zawsze myślałem, że te historyjki typu "żona puściła się z listonoszem" to taka miejska legenda, no i od paru miesięcy ta legenda rozgrywa się u mnie za ścianą xD. Bo właśnie kilka miesięcy temu mieszkanie wynajął listonosz, który twierdził, że więcej go nie będzie, niż będzie i po prostu potrzebuje takiej "mety" w mieście bo gdzieś tam z wiochy dojeżda. Spoko.
Jako, że pracuję od roku na home office to widzę i słyszę, że facet pojawia się tu mniej więcej raz w tygodniu w okolicy południa i zawsze przyprowadza jakąś nową laskę (zazwyczaj całkiem atrakcyjne 30+) i pekluje je za ścianą mojego domowego biura xD. Po 1-2h wychodzą i scenariusz powtarza się za kilka dni z tą samą albo inną. Przy czym zawsze wchodzą i wychodzą osobno, rozglądając się przy tym na boki, także stąd (i też z racji pory południowej w której się to odbywa - mąż w pracy, dzieci w szkole) moje przypuszczenia, że to są po prostu mężatki xD.

#ciekawostki #truestory #zdrada #heheszki #pocztapolska #kurier #wynajem
  • 10
@PiccoloGrande: Bo listonosz tyle zarabia że stać go na wynajem mieszkania na boku

Portal Wynagrodzenia.pl szacuje, że listonosz zarabia przeciętnie 2470 zł brutto (dane z lutego 2019 roku). Ta suma to mediana zarobków. Jednocześnie 25% listonoszy Poczty Polskiej zarabia mniej niż 2310 zł brutto, a 25% więcej niż 2700 zł brutto.


Swoją drogą to podłe że tylko tyle im płacą. Nie dziwne że sporo roznosi tylko awizo.