Wpis z mikrobloga

Tak mnie naszła myśl, o Polakach w F1. Mamy jakiś w F4 i Kartingu ale rzadko który ma dobry sponsoring. Tak sobie myślę czy przypadkiem przez kult Kubicy oni nie są gdzieś w cieniu rodzynka. Orlen nie jest chętny żeby ich sponsorować a niby coś gadali o pomaganiu młodym sportowcom. Nie jest to post obrażający Kubikę a zachęcający do dyskusji o młodych Polakach którzy próbują dostać się do F1.
#f1
Pobierz Fa3r - Tak mnie naszła myśl, o Polakach w F1. Mamy jakiś w F4 i Kartingu ale rzadko k...
źródło: comment_1623581663zKNpFhSjjyXWuQClwSV9yM.jpg
  • 60
@Fa3r: Moim skromnym zdaniem Orlen na czele z Prezesem Danielem i nasze Państwo Polskie mocno przyczyniły się do promocji motorsportu. Przykładów nie trzeba daleko szukać, Tymek Kucharczyk, nasz największy młody talent, jeździ dla Kubica Racing Kart i ostatnio wywalczył nawet podium. Ze starszych zawodników mamy Mateusza Kaprzyka, który startuje w prestiżowym European Le Mans Series, sponsorowany przez Orlen. Przyszłość motorsportu w naszym kraju jest świetlana.
@bluehead: Zwyczajnie nie widzę powodów do pesymizmu. Za platformy faktycznie można było płakać, bo młode talenty były niedofinansowane. Jednak Prawo i Sprawiedliwość sponsoruje występy kierowców, którzy faktycznie mogą zastąpić Roberta gdy ten przejdzie już na emeryturę.
@milkas98: Ale to dopiero Karting. Jak pisałem mamy swoje osobistości w Kartingu. Jednak medialna cisza jest o nich. Słyszałem o młodziku o Polskim młodziku co ostatnio coś ukleił w Varnie ale nadal żeby się o nich dowiedzieć trzeba kopać i kopać. Według mnie powinno się o nich mówić głośno. A Kubica ma możliwości żeby ich promować.
No tylko to ELMS a raczej chodzi mi o osoby który walczą o miejsce w królowej motorsportu


@Fa3r: najwyraźniej póki co nie ma takich osób. Wy chyba naprawdę myślicie, że Kubicki to taki sobie byle chłop bez matury, któremu się przyfarciło i dostał miejsce w Sauberze. Nie, Kubica to talent pokroju Hamiltona i to właśnie dlatego jeździł w f1, mało to - zasługiwał na dużo więcej niż wtedy otrzymał, przypominam, że