Wpis z mikrobloga

#konsole #ps4 #pytaniedoeksperta

Mireczki, może ktoś mi w skrócie wyłoży różne "za" oraz "przeciw" jak chodzi o zakup konsoli PS4? Brzydzę się brudem niemytych łap, więc celuję w produkt nowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie wiem, czy te "nowe" np. z Allegro to one są nowe?

Z drugiej strony w takim OleOle:

https://www.oleole.pl/konsole-playstation-4/sony-konsola-ps4-slim-500gb-fifa-21.bhtml

sprzedają za okolice 1300 CBL. To jest spoko?

Od razu mówię: nie jestem wytrawnym graczem, kiedyś miałem PS3 i mi się podobało, na Windowsie obecnie nie pogram, bo choć maszyna w miarę dobra, to grafiki nie mam, a te są w #!$%@? cenach chwilowo, więc pomyślałem o PS4. Nie jestem fanem #!$%@? się na klatkaż i grafikę, czy inny totalny detaling. Cieszyłem się, grając na kompie np. w Far Cry Primal na zintegrowanej grafice INTEL HD 4600, tak więc widać, jaki ze mnie specjalista. :D
  • 15
  • Odpowiedz
UPDATE:

I jeszcze pytanie o to konto płatne u SONY. Nie pamiętam, jak to się zwało. Kupowałem co roku takie i można było grać w gry wliczone niejako w ten abonament, z czego z raz na kilka miesięcy to nawet różne hity były. PlayStationPLUS? Miałem tam sporo gier kupionych na PS3 i tych od nich. Czy to konto będzie aktywne znowu, jeśli wykupię dostęp ponownie?
  • Odpowiedz
PRO jest mocniejsza i nowsza.

Generalnie to wszystko sprowadza się do tego że mówimy o 6 letniej konsoli która była przestarzała już w momencie premiery. Bolałaby mnie dupa jakbym miał tyle za nią zapłacić xD Kiedyś miałem refrushba 1tb z amazonu za 650zl i to była git cena imo

Jak nie boli cię wydawanie tyle kasy na takiego starocia to bierz śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MtEverest: A, no to wiadomo. :D Kiedyś ktoś tu szukał teleskopu do 2k, to mu napisali, żeby dołożył 200 bilionów i se kupił Hubble'a. :P W moim przypadku trochę temat typu skórka/wyprawka i ogólne potrzeby. Nie mam bólu dupy z tytułu wydawania tysiaka na konsolę starej generacji, podczas gdy na PS5 musiałbym wydać okolice trójki. Na bank zesrałbym się z wrażenia, gdybym zagrał, ale zaraz przyjdzie temat nowego telewizora itd. A
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zajob_Ze_NieMaKiedy_TaczkiZaladowac: ja kupiłem nową niezależnie od tego co tu mówią.

przestarzała, czy nie, niech se będzie. co mnie to obchodzi. kupuję produkt, na który istnieje co prawda skończona, ale spora ilość gier przyzwoicie wyglądających, w które będę mógł grać przez kilka lat - i za to płacę.

a kupiłem nową, bo chcę mieć na nią gwarancję, nie wymacany pad i nie pierdzielić się z wymianą pasty, odkurzaniem wentylatora itd.
przyjdzie czas
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zajob_Ze_NieMaKiedy_TaczkiZaladowac: spoko, kumam, natomiast zdarzają się dobre egzemplarze. Niedawno sprzedałem swój zestaw z grami za 830 to kupujący (jakiś handlarz) ją potem na allegro jako nową wystawił gdzie niby tylko pudełko było otwierane.. ;) sama konsola to pół biedy, natomiast pada no też bym wolał nowego. Co do wyboru między pro a slim, jeśli Ci nie zależy na wydajności i 4k a bardziej na kulturze pracy to bierz slimke, ograsz wszystko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zajob_Ze_NieMaKiedy_TaczkiZaladowac: wiesz co, jeśli masz kasę to ja bym się w ogóle zastanowił czy nie iść w PS5 Digital, kupisz za jakieś 2100 z hakiem w praktyce (z kartą na doładowanie 100pln do sklepu PS i abonamentem na ps plus na 3 miechy) a będziesz miał nową generację i dostaniesz na dzień dobry gry z ps plus collection czyli największe hity z PS4. Pozostałe gry z PS4 teraz są na częstych
  • Odpowiedz