Wpis z mikrobloga

Można TVP nie lubić, ale jeśli chodzi o sport to szacun ;)


@Domciu: podniecanie się pisowską szczujnią bo kupiła prawa do topowego turnieju z dużą oglądalnością za kasę z podatków xD
@Kuklak: @SzybkieSondy: @mentari: Ale przecież na sport nie idzie 2 mld zł, więc to generalizowanie sprawy jaka jest przeznaczenie tak ogromnych pieniędzy na telewizję.

Trzeba rozgraniczyć te dwie sprawy, a Ty je na siłę łączysz nie wiadomo po co i nazywasz to zabieraniem pieniędzy. Jak już chcesz poprawnie to nazywać to nazywaj to złym rozdysponowaniem pieniędzy z podatków. Mi też się nie podoba, że taka ilość pieniędzy jest pompowana
Trzeba rozgraniczyć te dwie sprawy,


@Domciu: nie, nie trzeba. To tak, jakbyś się cieszył, że złodziej, który Ci mieszkanie wyczyścił oddał ukradzione pluszaki na dom dziecka: "patrz, jako dobry człowiek. Wspiera dzieci!".
Jacek Kurski i jego telewizja robi wiele złego. Jego partia okrada Polaków, pompuje je w telewizję partyjną i przy okazji puści kilka meczów w TV, a ludzie się cieszą. Wolałbym zapłacić pieniądze prywatnej telewizji za dostęp do meczów niż
@Kuklak: Ok. Szanuje Twoje zdanie, ale pewnie i tak oglądasz te mecze, a nie szkalujesz Euro, bo TVP je puszcza. Także tak czy siak wieje hipokryzją. Chyba, że bojkutujesz faktycznie. Jeśli tak to zwracam honor.

Tak jak wcześniej pisałem. Nie mieszam polityki ze sportem, bo nie ma to sensu. Sport powinien łączyć, a nie dzielić ;)
Ok. Szanuje Twoje zdanie, ale pewnie i tak oglądasz te mecze, a nie szkalujesz Euro, bo TVP je puszcza. Także tak czy siak wieje hipokryzją. Chyba, że bojkutujesz faktycznie. Jeśli tak to zwracam honor.

Nie szkaluję Euro, a jedynie Jacka Kurskiego i jego TVP. Meczów nie oglądam, ale raczej nie z powodów politycznych. Może polską reprezentację obejrzę, ale spróbuję znaleźć jakiś nielegalny stream w sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Kuklak: Spoko. Rozumiem. Zauważyłem, że niektórzy uważają, że to wszystko jest za darmo, ale ja w przeciwieństwie do innych mam świadomość, że nie ma nic za darmo ;)