Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak to jest, że stare chłopy bawią się zabawkami mówię tutaj o #lego wielka beka zawsze z tych co wydają setki i tysiące złotych po to aby ułożyć klocki wg. instrukcji którą to nawet szympans by zrozumiał. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć LEGO technics i tworzenie własnych konstrukcji ale LEGO dla dzieci to w ogóle xD
  • 39
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiecznylowcaumyslow: serio serio. LEGO są drogie i nikt mi nie powie, że nie są. A składanie tego i wystawianie w domu to już dziecinada. Rozumiem jakieś modelarstwo, tworzenie dioram ale upośledzone konstrukcje z LEGO które tylko przypominają z grubsza oryginalny pojazd, budynek...
@ErikSkurveson: drogie to były 25 lat temu gdzie wypłaty były nieporównywalnie niskie do dzisiejszych.
Najwidoczniej też nie masz pojęcia o modelarstwie bo to często nawet nie jest składanie jakichś modeli z elementów, a kupowanie gotowców w skali. Pracowałem z gościem co wydawał 5 - 6k na lokomotywy. Ci co sklejają coś to też właściwie składają to co mają w instrukcji.
Poza tym budowanie samemu, a potem z dzieckiem to korzyść dla
Ci co sklejają coś to też właściwie składają to co mają w instrukcji.

@Qullion: Chyba jednak to będzie duże naginanie faktów. Samo sklejenie modelu to jakiś ułamek całej pracy.

Większość zabawek jest droższa od lego patrząc cena/jakość.

@Qullion: Nie jest. Szczególnie, że jakość Lego widocznie się obniżyła. Nadal to wysoka jakość, ale Lego obniża, a inni gonią. I to całkiem skutecznie.
@Polanin: dawno temu sklejałem samoloty i na tym to polegało, kolega teraz składa i jakoś nie ma tu niczego specjalnego, czasami jakieś malowania. Jak pisałem jeden z roboty kupował gotowe, a sam tworzył makietę terenu tylko co właściwie jest podobnie skomplikowane co tworzenie terenu z lego.

Skoro masz tutaj jakieś informacje na temat obniżenia jakości i widzisz to to podziel się z innymi bo sam nie mogę znaleźć różnic, a patrząc
@ErikSkurveson: niektórzy kupują obrazy za miliony i je wieszają po prostu na ścianie, powiesić na ścianie to szympans też by potrafił ;) na lego wydałem już kilkanaście tysięcy i sobie leżą i głównie zbierają kurz, ale ładnie wyglądają i mi się podobają ¯\_(ツ)_/¯
@ErikSkurveson: a zobacz sobie podróby z Chin, też nie tanie, a jakoś nie mogą dogonić jakościowo lego chociaż mogliby. W większości sami nie potrafią opracować nic sensownego, całej linii produktów chociaż też to da się zrobić tylko trzeba wydać kasę. Często sprowadza się je z Chin bezpośrednio i nie ma vatu bo jak ktoś sprzedaje w sklepie w Polsce to zaczyna wychodzić nie koniecznie opłacalnie.
Ja też widzę swoją wypłatę i