Wpis z mikrobloga

dobra bo idę zaraz do pracy, a nic mnie tak nie #!$%@?(oprócz wylewu naszych kopaczy) niz wysyp debili januszy ktorzy jadą tu po lewandowskim bo hur dur nie przedryblowal polowy slowaków i nie dyrygowal kontuzjowany jak ronaldo z lawki kolegów. #!$%@? z tym ze portugalia ma o niebo lepszych kolegów ronaldo na boisku. #!$%@? z tym ze nawet Messi najczęsciej znika w reprezentacji Argentyny bo jest niemilosiernie pilnowany przez przeciwników. Ale on przynajmniej moze liczyc na kumatych kolegów ktorzy wtedy biorą cieżar gry na siebie. Troche grałem polzawodowo w pilkę i #!$%@? mnie strzela jak czytam takie wysryw ludzi ktorzy nigdy nawet nie powąchali gry w pilkę
Po pierwsze gdyby nie lewy to bysmy nie byli nawet na trzech ostatnich imprezach.
Po drugie jak powiedział wczoraj Jacek Bąk: - Wszyscy wiemy, że Robert Lewandowski żyje właśnie z podań. Dlaczego nie dostał żadnej piłki w pole karne? Wahadłowi powinni dryblować do linii i wrzucać do Roberta! Lewandowski wracał się za linię środkową boiska
Po trzecie napiszcie do władz bayernu którzy są znani z tego ze trzy razy patrzą na kazdy grosz za nim go wydadzą ze sie nie znają i przepłacają za Lewego i nie chcieli/nie chcą go puscic do Realu za zadne pieniądze
Po czwarte taktyka przeciwnika na mecz z Polską w przeciwienstwie do bayernu jest prosta. Kryjemy we trzech Lewego, reszta w zasadzie nas nie obchodzi bo albo zrobią babola po indywidualnych błędach albo i tak kopią się po czołach
#mecz #reprezentacja #lewandowski #pilkanozna
  • 35
@odislaw: A mnie denerwuje, że zanim mecz się skończy to jest armia ludzi, którzy mają milion usprawiedliwień dla Roberta.
Nie ma mu kto podać? Dzisiaj obsługiwał go doświadczony Krychowiak i jeden z lepszych pomocników ligi włoskiej Zieliński.
Bo Robert musi się cofać? Nic nie musi. Więcej pożytku będzie z niego jak będzie cisnął na linii spalonego.
Bo Messi i Cristiano tez się cofają? Tylko ze Messi i Cristiano są niekwestionowanymi liderami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fashio: bez sensu, lepiej mieć dwóch napastników nie blokowanych przez cały mecz, zresztą co to #!$%@? za argument jeśli chodzi o wczorajszy mecz, w lidze go nie kryją, kryją i to w #!$%@? lepsi od starych Słowaków.
@odislaw: @Fashio: @odislaw:
A ja pragnę przypomnieć, że graliśmy ze SŁOWACJĄ. Może i bym przyjął Waszą argumentację gdyby nie to, że Robert Lewandowski (najlepszy piłkarz świata) nie dał sobie rady (według was był skutecznie kryty) z piłkarzem Lecha Poznań i Omonii Nikozji. Mamy najlepszego napastnika świata, a nie potrafimy przez 45 minut oddać celnego strzału Słowacji.
Daleko mi do zwalania winy, że "to przez Lewego przegraliśmy". Lewandowski jest niewodoczny
odpowiedz


@marcelus: Widziałem Lewandowskiego, który musiał cofać się głęboko do defensywnej pomocy, odbierać piłkę, próbować rozgrywać, i zaraz po wykonaniu podania wracał na szpice i czekał na podanie, które nie miało miejsca. W taki sposób marnujemy jego potencjał. Tylko tyle i aż tyle.
@marsellus: no jasne, że kryją. Ale ma kolegów na swoim poziomie, i przeciwnicy nie mogą w Bayernie kryć tylko jego, bo reszta kolegów z drużyny zrobiłaby z nich sieczkę :D
Dodatkowo u nas problemem jest nie samo wyłączenie Lewego, a to, że on nie wystawia się, tylko cofa się do rozegrania. To nie jest jego rola.
Dla mnie jedyna nadzieją był wczoraj Zieliński. Coś rozgrywał, ale on sam też całej drużyny