Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie, że @div037 zagłosował za Staroń, natomiast apeluję o nie rozpowszechnianie propagandy, że "Konfederacja poparła Staroń". W demokracji liczy się większość, więc żeby uznać że Partia X poparła kandydata Y, to Partia X musiałaby zagłosować przynajmniej w 51%. To się tyczy ogólnie wszystkiego co podlega pod głosowanie.

Tymczasem za Staroń zagłosowało 3 z 11 posłów Konfederacji, to nawet nie jest 1/3 Konfederacji, a co dopiero by mówić o Konfederacji jako całości xD

#konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa #neuropa #polityka
  • 16
@PiccoloColo: Ale jakie ja fikoły zrobiłem? Ja tylko stwierdziłem fakty. Przecież ja wiem że 3 posłow Konfederacji zrobiło rzecz arcypisowską, dlatego przyznałem w poście że dziwi mnie to jak zagłosował Kulesza. Ale tych 3 posłów to DALEJ nie jest nawet 1/3 całej Konfederacji (a co dopiero cała Konfederacja), by #!$%@?ć że Konfederacja poparła Staroń, bo jakiś pojedynczy poseł tak zrobił.

Dlatego apeluję o nie rozpowszechnianie lewackiej propagandy, że "Konfederacja poparła Staroń".
@matteo_moravietzky: No, zajebiscie. Ile masz lat, ze wierzysz w takie rzeczy? Była szansa skończyć farsę z RPO i przepchnąć kandydata opozycji, ale NIE KŁAM że "Konfederacja zagłosowała za Staroń", skoro zdecydowana większość Konfederacji zagłosowała przeciw Staroń. Nawet 1/3 Konfederacji nie zagłosowała za Staroń.
@Ravexon: Ale ja nie twierdzę że nic się nie stało i też mam pretensję do 3 posłów Konfederacji którzy zagłosowali za Staroń xD Ja jedynie obalam KŁAMSTWO, że rzekomo Konfederacja zagłosowała za Staroń (mimo że nawet 1/3 Konfederacji za nią nie zagłosowała)
@div037: Okej to ma sens, ale jedno w tej historii jest niedokończone. Jak Lidia Staroń odpowiedziała pisemnie na pytanie o drukarza?

I czy nie lepiej było postąpić jak Bosak i odrzucić obie kandydatury? To też byłby "infantylny antypisizm"?