Wpis z mikrobloga

@oscarus: Obstawiam misję delivery from the past (moim zdaniem najbardziej wpieniająca zwłaszcza że jest to wczesna misja chyba że grasz z ekipą) :P. Ogólnie teraz jest taki late-game, że na faktorkę bez szpeju o ochronie i broni o przebijalności klasy 4-5 raczej nie ma co tam iść.
@oscarus: Ja zrobiłem to tak, że brałem samopowtarzalny karabin albo strzelbę z AP-20, kamizelka uley 4 klasy i hełm zsh-1-2 + szybka. Jeśli spawn był blisko biur to morfina/propital i sprint. Teraz jest niestety gorzej przez late game, więc teraz pewnie bym popylał z MP7
@oscarus: @RM_PL:

Nawet się z pistoletem bez niczego da na yolo. Kwestia czy trafisz na chada czy nie. Różnie bywa. Ostatnio bawiłem się w 3 pmc pistoletem. Nawet szybko poszło. Ziomuś z wykopu polował na pmc baby mosinem. Też nieźle mu szło :) Najlepiej iść w 2-3.
@MajoZZ: Wiadomo, że większość rzeczy zależą nie od Ciebie a od innych :P. Pamiętam, że dwóch do misji rozwalania PMC w biurach zrobiłem robiąc jednocześnie tamtą misję żeby rozwalić trzech PMC z karabinu powtarzalnego z bliska (tu już położyłem łachę i latałem po taniości z VPO215 z 366AP z kolimatorem holosuna bo miał celownik laserowy xD)
@oscarus: Ostatnio nie gram tyle co kiedyś, ale jak mam chwilę to fajnie mi