Wpis z mikrobloga

ja nie wiem czym wy sie jaraliscie, trup dostał strzał z defibrylatora, podbiło kurs do 200zł i spadło od strzała, tyle to warte. Jeśli nie zapowiedzą nic nowego to kurs niestety nie bedzie rósł, ludzi juz nie interesuje cyber prank 2137 bo 95% zapomniała o istnieniu tego potworka a pozostałe 5% siedzi na wykopie, taka prawda.

jak to było, "dzisiaj conajmniej jazda na 300", ale chyba kurła rubli xD
Pozdro

#cdr #gielda
  • 13
@getin: @mam_odwage_nic_nie_osiagnac: Ciepłego przyjęcia na PS Store nie będzie. Gra tam wejdzie w pełnej cenie, podczas gdy w pudełku od miesięcy można tanio kupić. Prawda jest taka, że kto miał kupić to kupił, z upgrade’u na next geny zysku nie będzie, a nad DLC pewnie dopiero zaczynają prace, bo od paru miesięcy tylko łatali.
@krul_europy: Dobrze prawisz. Pół bankiera poszczani z radości bo powrót na ps store. Cel 500, TKO 250! Co #!$%@?? Za gniota pół roku od premiery? To niedopracowane ścierwo powinno być w gamepass czy coś w tym klimacie bo nie warte złamanego grosza. Grałem i widziałem na najnowszym Xsie to je #!$%@? śmiech na sali co cdrowcy #!$%@?! Jadim na 120 tera! A później się pomyśli