Wpis z mikrobloga

Czy za #iphone #apple 12 Mini cena 3400zł (bez 1 zł) za czarny 128gig to dobra cena??

Wydaje mi się że jednak 128gig to mimum.

Chyba że zmieszcze się w 64 (w co wydaje się że wątpie)
Wersja 64gig stoi równe 3 kafle.

Na Huawei p40 mam dost 51.57gig z 128gig.

Czy poczekać na promocję na Ip12 Mini 128gig
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KaluHeHe: bez przesady od czego jest poczta mogę wysłać z ubezpieczeniem. Pudełko i tak jest zafoliowane więc przed zapłata dużo więcej byś nie zobaczył. Gwarantuję że przedmiot jest org i jest na niego pełna gwarancja.
Dzięki wszystkim.
Jutro przesyłka.
mam mały ekosystem.
macmini m1 (z którego jestem niebywale zadowolony 16/256)

Nie ukrywam koelga mnie zachęcił - bo do grania konsole -a w pc do internetu GPU padło lol :D (a że skrzynka stara) kolega zachęcił mnie do mac + konsola.

On ma jescze maka uwaga!! z intelem i5, 16gb ram (jak kupował to z 4) i ssd 256 i działą mu do dziś.
Wierzę że mój też
źródło: comment_1623946259Fsum5dV4xPZbIDzFDj69tS.jpg
@KaluHeHe: tez mam ten zestaw co Tu, z tym ze mam macbooka i najtańszego iPada i dla mnie to łączenie się ekosystemu jest genialne. Telefon się ładuje trochę dalej, a pod ręka mam iPada? Dzwonię do kogoś z iPada. Muszę kod weryfikacyjny podać ja kompie, a telefon ładuje się dalej? Zobaczę kod w SMS na kompie. Kopiuje z telefonu, wklejam na kompa. No sztos. Od dopiero niespełna mam iPhone i ciagle
@KaluHeHe: Ja zawsze byłam hejterem Apple, aż siostra dostała macbooka 11”. I przepadłam. A teraz chowanie małego telefonu do kieszeni to złoto, wcześniej miałam one plus 7, spoko telefon, ale patelnia