Wpis z mikrobloga

Powiem Wam nie wiedziałem, ze #polska jest taka zacofana. Nigdzie nie widziałem jeszcze automatów do sprzedaży papierosów z platnosciami zbliżeniowymi a u nas w #niemcy dzialają takie od 2018r w każdej wsi zabitej dechami pic.rel Po drugie w Polsce nie mogę płacić zblizeniowo moim telefonem z sparkasse mobiles bezahlen pic w kom. Tam u was cokolwiek działa oprocz tego niszowego blika ktorym można za harnasia w biedrze zapłacić?
f.....k - Powiem Wam nie wiedziałem, ze #polska jest taka zacofana. Nigdzie nie widzi...

źródło: comment_1623966362Iqt8axvJLUBSyaDUQ1fdLV.jpg

Pobierz
  • 70
@mmmmmmmmmmmmmm: @Janusz_z_Rivii: to kup fajki u siebie w Polsce z automaru i zapłać zblizeniowo! Nie mozesz? Takiego zaawansowania jeszcze nie widziałem w swoim zyciu xD. A tym srikiem to se kup papier toaletowy w biedrze i sie nim podetrzyj bo tyle mozesz z nim zrobić. Nikt tego nie akceptuje poza Polską xD
że jest chyba tylko jeden polski producent i to #!$%@? menelskich szlugów zwanych sobieski , a reszta to zagraniczne


@kamillos223: nie psuj humoru żołnierzom walczącym! Nawet biedre sprzedali bo nie potrafią niczym zarządzać, nawet dochodowym biznesem.